Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sértés vagy nem egy nõ számára...

Sértés vagy nem egy nõ számára? Egyáltalán illik ilyet mondani, ha még viccbõl teszi akkor is.

Figyelt kérdés

Ma eljött megint a sógorom látogatóba.Azt mondja nekem,hogy én már öreg vagyok,(õ egy idõs velem és vannak lelki problémái, sohasem volt nõs,nem ért el semmit az életében,szinte hol laknia sincs,gyerekei sincsenek.stb)megjegyzem mindig sportoltam, egy szóval lezárva a koromhoz képest jól tartom magamat ezt mások véleményébõl tudom.Mivel a férjem egy gyáva nyul, a testvéreivel szemben, még csak meg sem szólalt.Sohasem foglalkoztam a korommal, csak tudatosan éltem.Tele vagyok amugyis bánattal, fájdalmakkal amelyeket az élet nehézségei okoznak, nem hiányzik,hogy egy frusztrált ember engem kritizáljon.Sõt ebéd idõben állit ide, és azt bezzeg megeszi,amit én fõztem ugy hogy még egy köszönöm se hagyja el a száját.

Mindig is beleavatkozott a házasságunkba a bátyjával együtt, az is elvált csak tengõdik az életben és a férjem ilyenekhez ragaszkodik,akik semmibe sem nézik,és még a házasságába is beleavatkoznak.Annyira sok bánat,fájdalom ért mostanában miért kell az emberbe még jobban belekõtnie.


2019. jan. 2. 18:04
1 2 3 4
 1/34 Metionin ***** válasza:
90%
Ha alapból bunkó, mit vártál? Nem kell beengedni azt cső.
2019. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
89%
Ha eleve tudta, hogy nem vagy humorodnál, akkor nem volt illendő részéről. Ha viszont nem tudta, és nem akart vele megbántani (csak úgy sikerült), akkor nem volt illetlenség. Ha azonban utólag rájön, hogy sikerült megbántania, akkor úgy lesz illendő, ha bocsánatot kér.
2019. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
93%
Lehet azthitte poennak veszed. Ha tudsz vele beszelni mond el neki hogy neked ez nem esik jol. Ha alapbol egy paraszt nem tudsz mit csinalni hanem raszolsz helyben hogy vigyazzon a szajara talan egyszer megtanulja hogy beszeljen a sogornojevel! A tisztelett neked is jar nem csak a ferjed testverenek es rokonainak. :)
2019. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
92%
Ha valaki velem egy idős leöregezne, nehéz volna sértésnek venni. Betudnám annak, hogy érdekes a humora (sz.r). Ellenben, ha valaki beállít hozzám ebédidőben, eszik a főztömből és meg sem köszöni, na, az bunkóság. Többet nem látnám vendégül, és ha a férjed puhap.cs, akkor magam igazítanám el a helyedben.
2019. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

18:09

Mondtam már a férjemnek,hogy ha idejön én elmegyek itthonról, de bejeletnkezés nélkül jön.

2019. jan. 2. 18:21
 6/34 A kérdező kommentje:

18.10


Azt nem tudja,hogy én nekem milyen dolgaim vannak,mert nem mondom el neki.Nem mutatom ki elõtte,hogy belül mit élek.

2019. jan. 2. 18:24
 7/34 anonim ***** válasza:
86%
Ha valaki hozzám bejelentkezés nélkül jön anélkül, hogy hívnám, azt nem engedem be. Pláne ha még sérteget is.
2019. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy én mindig tisztelettel,szeretettel voltam vagyok a férjem családja iránt,mindig békességre törekedtem.De már a szeretetbõl lassan gyülölet lesz, mert utána mindig vita lesz a férjem és közöttem.Sõt a férjemet sem tiszteli,ahogyan kellene.Ezt szóvá is teszem a férjemnek, de engem támad le, nem az öccsét.
2019. jan. 2. 18:30
 9/34 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos még mindig gyakori ez a férfitípus, akinek semmi önkritikája nincsen és nagyon szar humora van. Nálunk is van olyan férfi rokon, aki azt hiszi a tahóságtól lesz férfias. Ezek kb így kompenzálnak. Pl mikor 160 kilos rokon kiosztotta a sportoló, gyönyörű nőrokont, hogy hízott 5 kilót és így nem fog kelleni senkinek. Nyugodtan szólj vissza a tahónak vagy ami még jobb nézd teljesen levegőnek.
2019. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

18:35


Pontosan az a baj,hogy ugy néz ki,mint egy kimosott rongy darab.:)

2019. jan. 2. 18:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!