Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyakran almodok arrol, hogy a...

Gyakran almodok arrol, hogy a kisbabam egyedul marad/elveszik vagy elraboljak tolem stb. Van kozuletek olyan, akikez hasonlo remalmok gyotortek?

Figyelt kérdés
Ujdonsult anyuka vagyok, immaron 2 honapja. Gyakran almodom azt, hogy otthon vagy kulonbozo helyszineken a kisbabam egyedul marad, en pedig sietek hozza termeszetesen sirva... Vagy a masik tipikus alom, hogy valaki elveszi tolem. Nagyon szornyu almok ezek :(

2019. szept. 22. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De csak álmok. Próbálj meg túllépni rajtuk, mert a babádnak árt ha te magad stresszes vagy feszült vagy.
2019. szept. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok stresszes egyaltalan :) Csak erdekel, hogy ez az anyai osztonok velejaroja, vagy mi okozhatja! :-)
2019. szept. 22. 09:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolkodol napközben ilyen dolgokon?Én álltalába azt szoktam megálmodni amiken nappal filózok.
2019. szept. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anyai ösztönök velejárója.
2019. szept. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szules utan a hormonrendszer valtozik, visszarendezodik. Es az anyava valas resze ez is ujabb aggodalmak, felelmek. A ketto egyutt okoz ilyen remalmokat, kepzelgeseket. Nekem is voltak, nagyon hasonlok. Valaki meg attol fel ő hal meg, ot raboljak el es a gyerekkel jaj mi lesz.

Iszogass citromfű teat, setalj sokat (napi ketszer) a babaddal. Heti egyszer kerj meg valakit, hogy neked legyen 2-3 ora szabadidod, amikor exkollegakkal, baratnokkel talalkozhatsz vagy elmehetsz valami klubba. Es no para hamarosan elmulnak ezek a fura almok!

2019. szept. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!