Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek a helyemben? 22/L

Ti mit tennétek a helyemben? 22/L

Figyelt kérdés

Anyukám egyedül nevelt mert apám elhagyott amikor 4 éves voltam, és mivel egyedüli gyerek vagyok jogos hogy félt. De anya az a nagyon túlféltős. Hiába vagyok felnőtt ember a mai napig felhív minden nap hogy ettem-e rendesen, jól vagyok-e, és ami a legjobban irritál, az a pasi téma. Régebben is nagy keritő volt, de csak azt fogadta el akit ő talált nekem. A saját választásaimat mindig kritizálta ezért a mostani páromról nem is tud. Fél éve vagyunk együtt, 2 hónapja össze is költöztünk, de anyának még nem mondtam meg mert tudom mi lenne. Azonnal meg akarná ismerni aztán meg kritizálná, szóval inkább nem avattam még be egyelőre.

A baj viszont most ott van hogy van egy barátnője aki tényleg nagyon nagyon sokat segített nekünk amikor apa elhagyott minket és van egy 25 éves fia. Na hát anya múltkor azzal hivott fel hogy intézett nekem egy randit a sráccal mert milyen rendes gyerek, és biztos szép párt alkotnánk. Hogy érthető legyen ez miért is gázos.

1. Ugyebár barátom van amiről a "randi" előtt mindenképpen felvilagositom anyát

2. A hátam mögött szervezkedett

3. Ismerem a srácot már és tényleg aranyos de iszonyú papucs. Tipikus anyuci pici fia. Anyukán lóg egész nap, ott lakik nála, az van amit ő mond, néha még gügyögnek is egymásnak. Ezt kellene valahogy elmondani anyának, hogy ne sértődjön meg, mert isteniti a barátnőjét akinek tényleg én is hálás vagyok, de csak emiatt csak nem fogok randizgatni a fiával.

Anya meg fogja majd kérdezni hogy miért nem akarom, és nem tudom mit mondjak neki úgy hogy azért ne bántsak meg senkit. (Az el fog szaladni a füle mellett majd hogy barátom van, főleg igy hogy közben talált nekem egy potenciális jelöltet) Szerintetek mit tegyek? Nem akarok megbántani senkit.


2019. szept. 29. 20:16
 1/10 anonim válasza:
11%
kettejuk kozul te vagy a gyerekes
2019. szept. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Közöld vele egyértelműen, határozottan, hogy neked van barátod és szereted, szóval köszönöd szépen passzolod a randit.
2019. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Fel kell világosítani, hogy köszönöd szépen, amiért felnevelt, de nem kell beleszólnia abba, hogy kit választasz párodul. Nyílván attól félt fejben, hogy majd téged is elhagynak egy gyerekkel és nevelheted egyedül, ahogy azt ő is tette veled. A barátnő fia meg fix pont, ha papucs, az anyja úgy is adja az ívet és nem merne otthagyni. :DD A helyedben megmondanám, hogy a párválasztást, mint témát, hanyagoljátok, nem kellenek a vélemények, ha esetleg félresiklik az életed és szétválnak az útjaitok a paroddal, az akkor is csak rád és rá tartozik.
2019. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Apád, a FÉRJE, akit egy életre választott, elhagyta. Most valamit nagyon beakar bizonyítani. Kérdezted mi baja a fiúiddal, és az ő választásaival miért nincs?
2019. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Ha felnőttként viselkednél, akkor tudna az anyukád a barátodról, de te ráadásul összeköltöztél valakivel, és erről fogalma sincs. Gondolom nem akar magányosnak látni.

Sokkal egyszerűbb lenne kiállnod magadért, és a döntéseidért, mint hogy hazudozol. Mondd meg neki, hogy nem kell randikat szerveznie, ha nem érti, akkor minden alkalommal megmondod, hogy nem szeretnél az illetővel találkozni.

2019. szept. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Savlekotő ***** válasza:
67%
Talán nem kéne hazudozni miután már rég együtt laksz vkivel jó anyád abba hitbe van h szinglike vagy.. Legyetek őszinték egymással végre,22 éves vagy és anyád egy idegen nő számodra..
2019. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Azt mondod az a fiú egy papucs, de te mi vagy, hogy 22 évesen nem mersz anyádnak igazat mondani, és ellent mondani?
2019. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy igazából már van valakid, de nem szeretnéd bemutatni mert úgyis kritizálna. Kérd meg h ne szervezzen neked randikat mert ez gázos a barátnővel és a fiával szemben is. Később mondd el h összeköltöztél a pasiddal.
2019. szept. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,hogy köszönöd szépen,de te fogod kiválasztani magadnak a párodat.Nem a múlt században élünk.
2019. szept. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Savlekotő ***** válasza:
Talán nem hazudni kéne hanem közölni hogy van valakid..
2020. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!