Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért nem bírja a...

Anyám miért nem bírja a legegyszerűbb dolgot is megcsinálni?

Figyelt kérdés
Ha vásárlás után megérkezünk és kéri, hogy segítsek bepakolni, akkor segítek neki, azonnal megcsinálom, de ha pár dolgot az asztalon hagyok és megkérdezi, hogy kell-e még, és én mondom, hogy nem, kidobhatja (másik szobából) Arra ő odahív, hogy dobjam ki. Kmolyan nem bír 1 métert menni a szemetesig? Ha én felejtek el valamit megtenni neki, kiakad és a világ összedől, de ha ő felejt el valamit, akkor meg milyen szörnyeteg vagyok ,hogy kiakadok. Ebéd közben felállít, hogy hozzak ketchup-ot. Mit képzel magáról? A gyereke azért van, hogy szolgája legyen?
2019. nov. 24. 15:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
60%

Egyáltalán nem azért. Ennyi a minimum,amit megtehetsz érte! Azért hív ki, hogy valamennyire megtanuld, hogy pedáns legyél, nem azért hogy kitoljon veled.

Mennyi idős vagy?

2019. nov. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
57%
Nehezedre esik? Tényleg ennyire? Szted ő hány éves korodig szolgált ki téged? Meg kelt hozzád hajnalban és sorolhatnám. Ennyitől ne törjön már le a kezed, hogy egy ketchupot oda kell adnod.
2019. nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
46%

Az első vagyok. Az, hogy megkér az asztalnál hogy hozzál kechupot ez is a minimum! Nekem ilyen eszembe sem jutott volna, hogy problémázzak ilyesmin. Megértem, hogy szabad akarat stb érzésed van, de azért csak ő volt, aki a szíve alatt kihordott, pelenkázott, ápolt. Te pedig most ilyeneken problémázol? Más beteg szülő veri a gyerekét,nem pedig szívességet kér.

Mivé vált a világ?

2019. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Én tehetek róla? Szerinted direkt keltem fel éjszaka vagy 10-szer, csak azért, hogy ha már én nem alszom ő se aludjon? Milyen dolog az ,hogy ebéd közben felllítja a gyerekét, aki éppen eszik, hogy hozzon be a konyhából valamit, ami nem is a gyereknek kell. Nem esik nehezemre, csak nem szeretem, ha szolgának tartanak.
2019. nov. 24. 15:41
 5/35 A kérdező kommentje:
1-es 17 és fél miért?
2019. nov. 24. 15:41
 6/35 A kérdező kommentje:
1-3masNem én kértem ,hogy legyek a gyereke, nem én kértem, hogy erre a borzalmas világra hozzon. Nem én kértem, hogy viselje gondomat, hanem az az ő kötelessége 18 éves koromig. Mindenben segítek neki, mindent azonnal megcsinálok, de ő semmit nem tesz meg cserébe. Ha én mondom ,hogy csináljon egy szendvicset fel van háborodva, hogy mit képzelek. De én nem lehetek!
2019. nov. 24. 15:44
 7/35 A kérdező kommentje:
2-es. Nemo daadom ,hanem felállok az asztaltól, leteszem a kést és a villát!!! kimegyek az ebédlőből be a konyhába kiveszem a hűtőből a ketchupot és ugyanez vissza. Amúgy pl miért nem azt mondod ,hogy anyám miért nem tud felállni és kimenni érte? hmm? Te is csak szolgaként tudod elképzelni a gyereket. Mert majd mindenben kisegítni a szüleit. Örüljenek, hogy élek.
2019. nov. 24. 15:46
 8/35 anonim ***** válasza:
58%
Nem elég, hogy eltart? Szendvics helyett ha főz, akkor te nem szoktál enni? Jah h az alap, mert ő lehet a te cseléded... Mesélj még valamit
2019. nov. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
58%

"Nem én kértem ,hogy legyek a gyereke, nem én kértem"

-borzalmas érzelmi tahóság ez - egy szemetes ürügyén...

Kupálódj ki. Lassan felnőtt nő leszel és egy dedós szintjén állsz.

2019. nov. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
67%
Nem kedves. Én csak belegondoltam, hogy amikor anyám megért valamire nekem ilyen még se fordult a fejemben soha. Te meg hisztizel mint egy óvodás. Erre nem lehet mit mondani. Csak hergeled magad, de nincs igazad. Lassan felnőtt ember vagy miért vagy még az ő házában? Tessék akkor megpróbálni egyedül külön lakásban. Tisztelem becsülöm a szüleim, szembe is köpném magam, ha ennyi nehezemre esne.
2019. nov. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!