Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A fiaim szakítottak a baratnői...

A fiaim szakítottak a baratnőikkel. Kedveltem, szerettem oket. Karacsonyi ujevi jokikansagot kuldtem, ez akkora baj?

Figyelt kérdés

Uis az egyik fiam szamonkerte, h mit kuldozgetek neki, amikor már nincs kozuk egymashoz.

A masiknak szulinapja van. Megkerdeztem, zavarja e, ha felkoszontom a lanyt. Ó azt valaszolta, nem zavarja.

Igy a koszontés elment. Lajk is jott

A karacsonyira a nagyobbiknak az volt az indoka, lehet, hogy az ilyen megemlekezsesek fájnak a masiknak, ezert nem jó. Pedig ó os megkoszonte. aztan le os vettem.


2020. jan. 4. 10:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%
igen, baj.
2020. jan. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%
Tartsd tiszteletben, ha a fiad nem akar semmi kapcsolatot már az ex-szel. Nem a te barátnőd volt.
2020. jan. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Koszonom a vélemenyeket!
2020. jan. 4. 10:39
 4/22 anonymousreview60 ***** válasza:
15%
Nem bűn, de vétek. Beavatkoztál egy kicsit a magánéletébe. Ez az üzenet olyasmi, mintha kicsit azt jeleznéd a fiadnak, hogy azt szeretnéd, hogy együtt maradjanak.
2020. jan. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Minek mondtad el a fiadnak hogy küldtél neki?
2020. jan. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem akkora baj. A volt párom anyukája szakítás után eleinte nekem is mindig küldött ilyet, illetve én is neki, aztán az idő múlásával ezek elmaradoztak (4 éve szakítottunk). Pont nyáron találkoztam vele
2020. jan. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Jaj, elküldtem véletlenül.

Tehát pont nyáron futottunk össze az isten háta mögötti helyen, beszélgettünk kb. fél órát.

2020. jan. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Alapvetően szerintem sem baj, de ha a te gyereked ez zavarja, akkor azt tartsd tiszteletben. Nekem a testvérem szakított a párjával, aki már mondhatni családtagnak számított (10+ évig együttvoltak, rengeteget találkoztunk, együtt nyaraltunk, ünnepeltünk stb.) és azóta is ugyanúgy beszélünk vele, ha éppen valahol találkozunk és üzenetben fel is köszöntjük egymást ünnepekkor. Bár ehhez az is hozzátartozik, hogy ők sem haragban váltak szét és mindenkivel ugyanúgy megmaradt ez a viszony.
2020. jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

" ha a fiad nem akar semmi kapcsolatot már az ex-szel."


A fia meg tartsa tiszteletben, hogy nem az anyjával szakított, hanem vele. Én is jóban vagyok exem anyukájával és az exem is az enyémmel. Fel szoktuk egymást köszönteni üzenetben vagy váltunk pár szót, ha netán véletlen összefutunk valahol.

2020. jan. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

Látod, hogy mekkora baj: akkora, amekkora kellemetlenséget okoztál vele a fiúnak, meg ő neked...

De szerintem is annak van igaza, aki azt mondja, nem te szakítottál a lányokkal, hanem ők. Nekik, mint felnőtt embereknek, tiszteletben kellene tartaniuk, hogy akár te, akár más rokonuk, ismerősük, barátjuk attól még továbbra is a lányok ismerősei, barátai - és attól, hogy ők nem akarják tartani a kapcsolatot a lányokkal a továbbiakban, még semmi közük ahhoz, hogy a többiek, akik megismerték őket, szintén megszakítják-e velük a kapcsolatot vagy nem.

2020. jan. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!