Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan beszélgessek az anyukám...

Hogyan beszélgessek az anyukámmal?

Figyelt kérdés

Sose volt olyan jó kapcsolatunk, vagyis inkább sosem beszélgettünk komoly dolgokrol. Miután nagyobb lettem sok mindenre magamtol kellett rájönnöm. Ennek az lett az eredménye hogy nem mertem elmondani vagy kérni dolgokat, egyszerűen nem mertem komoly dolgokról beszélni a saját anyámmal.. Nemtudtam kitől kérjek tanácsot, mi hogy van mi hogy működik, mindent máshonnan kellett megtudnom. Most viszont kezd kialakulni egy komolyabb kapcsolatom, és mivel erről (se) beszéltünk soha, nemtudom hogy állhatnék oda és mit mondhatnék neki. Egyszerűen olyan mintha egy idegennek szeretném elmondani hogy barátom van

Eddig nem volt még komoly kapcsolatom, és szerintem azért mert ez miatt nem mertem bevállalni. Nemtudom hogyan kezdhetnék el beszélgetni vele ilyen dolgokról. Annyira rosszul érzem magam ez miatt


2020. jan. 6. 22:46
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ha valhonnan hazajossz vagy odamesz egyszeruen hozza elkezdheted a beszelgetest ilyen “hogy vagy” al de arrol is kerdezhetsz milyen volt a napja mondjuk de ebbol kialakulhat egy beszelgetes es ha mar beszelgettek akkor mondhatod neki hogy “csakk arrol szerettem volna beszelni veled hogy van egy baratom/parkapcsolatom/alakulo kapcsolatom(vagy ide amit akarsz)” az a funtos ha a sima beszelgetes leall akkor neked kell folytatnod mert ha varsz nem fog megvaltozni. Remelem tudtam segiteni, en ilyenben nem vagyok tapasztalt mert rengeteget beszelek anyukammal de szerintem ez jo lehet, csak fontos hogy elkezd
2020. jan. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De fura...Ha ennyire semmilyen a kapcsolat, minek mondod el neki?
2020. jan. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!