Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyámmal élünk ketten, állatbarátok vagyunk mindketten de azért van egy határ számomra az állatok terén. Anyám szereti a macskákat sajnos túlzottan is és a házban tartja őket, egészen pontosan a konyhába is beengedi. A macskák összeszőröznek mindent és ez még csak a kisebbik baj lenne. Felmásznak a szekrényre is és bizony a mai napon egy ajándékba kapott névre szóló bögrémet is sikeresen leverték és összetört. A másik nagyon nagy baj az a higiénia, kellemetlen ezt leírnom de apám halála óta anyám nem igazán foglalkozik ezzel. Nem takarít, nem is igazán mosogat a konyha finoman szólva is úgy néz ki mint egy putri. A szobája szintén, és rettenetesen szégyenlem mások előtt és ha csak lehet nem is igazán hívok be vendéget. Én 12 órában dolgozok és én úgy gondolom hogy nem egy férfinak kellene a mosogatást és a konyhai munkákat elvégezni, mert ő otthon van minden nap mert nyugdíjas. Elköltözni sajnos nem tudok. Várom a véleményeket ötleteket tanácsokat. Mert ezt a szégyent nem igazán bírom és nem tudom hogy mit tegyek. Nincsenek nagy igényeim de az alapvető tisztaság az lenne a minimum. De hiába takarítok én amikor az időm engedi két nap munka után a harmadik nap megint azt veszem észre hogy tiszta mocsok minden megint
2020. márc. 25. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Aztán miért nem tudsz elköltözni?
2020. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig vagy elköltözöl, vagy megcsinálod te, mert látod, hogy ő nem fogja.
2020. márc. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Költözni az anyagi helyzetem miatt nem tudok. Egyedül nem tudnék egy albérletet fenntartani. De valamit pedig tennem kell mert kezd az agyamra menni ez a helyzet
2020. márc. 25. 12:46
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Megcsinálod te magad. Úgy veszed, mintha egyedül élnél, így annak megfelelően végezd a házimunkát.
2020. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A másik lehetőség, hogy felfogadsz valakit, aki 2-3 naponta rendbe teszi a házat. Egy jó erőben levő nyugdíjast például, akinek jól jönne némi kis nyugdíjkiegészítés.
2020. márc. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Ahol állatok vannak, kosz is van, anyád, ha nyugdíjas nem biztos, hogy látja. Osszátok meg a feladatokat. Főzéshez, mosáshoz, teregetéshez, bevásárláshoz nem kell szem. Vedd át a takarítást.
2020. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mosogass el te! Vagy vegyél mosogatógépet
2020. márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!