Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerinted ez mennyire korrekt...

Szerinted ez mennyire korrekt érvelés arra, hogy a gyerek anyám asszony katonája?

Figyelt kérdés
Vita során az anya azzal támasztotta alá, hogy gyámoltalan a fia, hogy x éve amikor annak bedagadt az arca egy rossz foga miatt neki kellett bejárni a fél várost, hogy találjon neki egy fogorvost és el kellett vele menjen mint egy pisis kisgyerekkel holott már 30 volt.
2020. ápr. 16. 20:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Ez elég meggyőző érvelés.
2020. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

#1 ha együtt élsz a szüleiddel vagy épp a pároddal akkor az tényleg a gyámoltalanság jele ha ők intéznek el helyetted valamit amikor épp beteg vagy?


(Fordított esetben anyuka se ugrált be fél lábon a kórházba amikor eltört a lába, vagy azóta sincs baja azzal ha erre tekintettel van a fia és helyette intéz el dolgokat, hogy neki ne kelljen járkálni fölöslegesen)

2020. ápr. 16. 20:43
 3/24 anonim ***** válasza:
62%
Te vagy a fiú? Szándékosan nem férfit írok.
2020. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
30 évesen jogos, hogy tudjon találni magának egy fogorvost, de ha segítséget kér az sem olyan nagy probléma, hátha tapasztaltabbak segítenek! Illetve láttam olyan fog beteget, aki nem tudott vezetni/tömegközlekedni a fájdalomtól, szóval ha más vitte el az sem a világ vége. Ezt felhozni viszont már számomra nem etikus, szívesen segíteni de felemlegetni!
2020. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Az x éve az nem tudom, mit takar, de feltételezem, hogy nem 15-20 évet vagy többet. Akkor meg nem tudom, minek kellett bárkinek is bejárni a fél várost, mikor elèg lett volna rákeresni a neten a közeli rendelőkre, aztán felemelni a telefont...
2020. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen korrekt.

Viszont senki sem szuletik anyam asszony katonajanak, altalan anyuci az aki nem vegzett jo munkat.

2020. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Andizsuzsi ***** válasza:
90%
Én is kerestem már (felnőtt) gyerekemnek fogorvost, amíg ő a "falba verte a fejét" a fájdalomtól és el is kísértem. Ettől még elég jól boldogul az életben.
2020. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk nálunk se küldenénk beteg/szenvedő családtagot egyedül, ha nem muszáj, de nem azért, mert ne tudna egyedül menni. Csak mert ilyen esetben jól esik, ha ott van valaki. Igen, még a 60 évesnek is akár.
2020. ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem épp a legjobb érvelés... Azért ha bedegad a félarcod,akkor nem a legjobb beszélni. 😅 Plussz nem is árt,ha fogorvosi kezelés után, van valaki aki haza tud kisérni.
2020. ápr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%
Proliéknál minden olyan esetben anyámasszony katonája vagy, ha 18. születésnapod után tartod a kapcsolatot a szüleiddel. Ugyanis proliéknál ilyenkor üres kézzel az utcára tesznek, és csinálj, amit akarsz. Elvégre már nem jár utánad pénz. Segítség a szülőktől bármilyen téren: sci-fi kategória.
2020. ápr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!