Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek? Van esély arra,...

ImcalledViviannexx kérdése:

Mit tehetek? Van esély arra, hogy apám börtönbe kerül? Vagy legalább jó messze tőlünk Bővebben lent ⬇️

Figyelt kérdés

Szóval, én 19éves vagyok van egy húgom ő 11.

Szüleimmel élünk együtt, Anya nevén van a lakás apámnak, semmi köze hozzá.

Apám munkanélküli,csalja anyát több nővel is alkoholista,drogfüggő,(diler is valószínűleg mert a házunkhoz járnak elég furcsa arcok de csak 3percre maximum). Ennek következtében ha éppen megy ki belőle a szerek hatása rendkívül agresszív szokott lenni. Torka szakadtából üvölt a húgommal bántja őt szavakkal mert kicsit duci ez addig megy míg nem sír a húgom, vagy a másik eset elbújik és a konyhában gubbaszt egyedül. Volt arra is példa,hogy fizikailag bántotta. Azért emelem ezt ki mert, kiskorú és félek,hogy elviszik ha bármit teszünk. Apu azt mondta ha elküldjük itthonról(nem fizet semmit semmi joga itt lenni sem) akkor megöli anyut aztán magát is mert 100%,hogy ő nem megy börtönbe. Anya nem tud semmit se tenni. Legalább 2-3éve próbáljuk őt elzavarni, anya megmondta neki, sőt én meg a húgom is, hogy nem szeretjük menjen el. De nem akar. Azt mondta nem lenne hová mennie, de mégis van mikor napokra eltűnik a barátaival, ágasaihoz. Ilyenkor boldog csak az életünk. Terrorban tart minket. Mit lehet tenni? Trollok kérem ne kommenteljenek, és olyank sem akik azt mondja az apámnak van igaza mert miért tűrjük el. Azért mert nen tudunk mit tenni!!



2020. máj. 10. 12:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Rendorseg, tavolsagtartas kerese.
2020. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ilyen helyzetben kell élnetek. Feljelentésen gondolkodtál már?
2020. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Családsegítőnél érdeklődjetek, mit tanácsolnak!
2020. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lakcíme be van jelentve arra a címre? Mert első lépésként azt kell elintézni, aztán amikor elmegy, zárat cseréltek.
2020. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem nincs sehová sem bejelentett lakcíme.
2020. máj. 10. 13:04
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Én ismerek ilyen családot és maximum anyaotthonba tudtak elmenekulni ti is próbáljátok ezt!! Ott védve is lesztek nem tud csinálni semmit sem veletek de szerintem eközben valamit lehetne jogilag is tenni az ember ellen. Amúgy minden drogos így viselkedik!!! Nagyon sajnálom hogy ezt át éled tudom hogy csak félelemből tűritek el 😔❤️ írj privátba ha szeretnél beszélgetni
2020. máj. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az a probléma,hogy a ház a miénk és így sem akar elmenni tőlük. Őt szeretnénk kitenni, mi maradni szeretnénk a házban😢
2020. máj. 10. 13:05
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Válás-vagyonmegosztás.
2020. máj. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem az előző kérdés nem ide tartozik, de ha szeretnéd kedvesem válaszolok. Osztály karácsonyra szerettem volna venni az egyik barátomnak.
2020. máj. 10. 13:07
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 nincs semmi közös vagyon a ház egyenes ágon öröklödött apunak nincs köze hozzá
2020. máj. 10. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!