Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom mit csinaljak? Hogy...

Lala777 kérdése:

Nem tudom mit csinaljak? Hogy oldhatnam meg?

Figyelt kérdés

A szuleimmel elek es mindig hazudnom kell nekik.

Van egy fiubaratom de 30 evvel idosebb nallam. Nagyon szeretem. Mindig is Jo gyerek voltam, de ha valami rosszat csinaltam akkor termeszetesen megbuntettek erte.

Nem merem nekik elmondani, mert csalodnanak bennem.

Es utalok hazudni. De ha elmondom nekik lehet hogy hozzam se szolnak. Sot anyam mindig undorral nezet ram mikor szoba jott hogy mi lenne ha a parom idosebb lenne nallam.

20L



2020. máj. 17. 02:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Qkker1 felhasznalo

Mirol meseljek? Nincs kerdes? De 1 valamit talan megis tudok mondani. Tudod mi az;

koszi a valaszokat. Rengeteget segitettel. Koszi megegyszer.🙄😏

2020. máj. 18. 11:25
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg, hogy mire van szükséged! Miben tudnánk segíteni?


Nekem nem jön át. Még mindig nem értem, hogy csak barát az az 50 éves „fiúbarát”, vagy ez most valami szexuális dolog? A kérdést sem értjük még mindig, mert nem adsz infót magadról, nem tudod mit szeretnél, csak nyafogsz, és oldjuk meg a gondodat, míg te Hawaii-ozol. Ez nem így megy...

2020. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!