Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudok tenni abban az...

Mit tudok tenni abban az esetben, ha egyik szülőm nézetei (ha mondhatok ilyet) megegyeznek a hilteri nézetekkel?

Figyelt kérdés
Nagyon durván rasszista, számára a nem hetero és fehérbőrű ember irtandónak számít, saját magát tartja a legjobbnak, állandóan es mindenkinek parancsokat osztogat, keményen kritizál és hasonlók. Segítsetek kérlek!

2020. máj. 27. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Semmit. Mindenki a maga ura. Fogadd el, és foglalkozz azzal, hogy példát mutass neki.
2020. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De én vagyok a legfiatalabb és így végképp nem tudok hatással lenni rá
2020. máj. 27. 22:17
 3/14 anonim ***** válasza:
17%

Azt kell hogy mondjam, hogy sajnos minden oka meg van rá, hogy úgy viselkedik ahogy, mert a nácik már csak ilyenek. A nácik elbukták a II. világháborút, és ami utána következett, azt szerették volna elkerülni a háború megnyerésével, de ez nem sikerült nekik, ezért már durván 75 éve szopórolleren vannak.

A tanácsom az, hogy próbáld meggyőzni apádat, hogy térjen át a náci vallásról valamilyen másik vallásra. Mondjuk legyen kommunista, vagy térjen át a zsidó vallásra, vagy legyen cigányzenész, stb. Nem lesz egyszerű munka a hittérítés, de amennyiben sikerül, garantáltan egy új ember lesz a szülődből. (Mellékhatásként valószínű, hogy újabb elviselhetetlen tulajdonságokat fog magára venni, de már legalább nem lesz náci, és továbbá csak remélni tudjuk, hogy majd alázatosan fogja tűrni az identitáscserét és nem írtja ki a folyamat közben az egész családját.) Remélem hasznos volt a válaszom, és sok sikert az átváltoztatáshoz.

2020. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Savlekotő ***** válasza:
56%

Semmit,tanulni kell ,élni az életedet,és elmenni a közeléből,vissza se nézni,majd gondolkodik ha már nincs körülötte senki akit mérgezhet.

70F

2020. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Jobb ha utánajársz a dolgoknak és belátod a faterod jól gondolja a dolgokat.
2020. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Menekülj.
2020. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%

Addig nem rasszista, meg "befogadó" az ember, amíg nem találkozik cigányokkal. Nem akarom részletezni a nézeteimet, nagyon megvan a véleményem egyes kisebbségekről, jobbos vagyok, de erről nem szoktam beszélni, maximum ha nagyon kiprovokálják belőlem.

Megint más kérdés, ha apukád állandóan a nézeteit terjeszti, bár ezt nem gondolom. Feltételezem, hogy nem tör be óránként a szobádba, hogy emlékeztessen, milyen alávalóak bizonyos rasszok. Ha nem csinálja, hagyd rá, elméletileg demokráciában élünk, mindenkinek lehet szabad véleménye.

Ui.: Feltételezem azt is, hogy nem vagy szemellenzős, és ismerős számodra a cigánybűnözés fogalma, vagy hallottál a migránskrízisről, illetve tudsz arról is, hogy Afrikában milyen borzalmas körülményekbe szülik tucatszámra a gyerekeket.

F

2020. máj. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Kerüld vele az mély eszmecseréket meg úgy kompletten a társaságát. Az én apám sem az én véleményemet osztja, de még el sem akarja fogadni, ha itthon vagyok csak sablonos dolgokról beszélünk, de általában a szobámban vagy az udvaron vagyok.


Ha beléd akar kötni, ne állj bele a vitába, mondd neki, hogy "apa én nagyon szeretlek" és öleld meg. Ettől(vagy hasonlótól) eddig az össze ember észhez tért és nem akart már a porig alázni :).

2020. máj. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem hazudd neki, hogy meleg vagy, és mutasd be egy haverodat, hogy ő a párod 🤣🤣🤣

Puszi ne maradjon el! 🥰

2020. máj. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor végképp kitörne a botrány XD de tetszik az ötlet
2020. máj. 28. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!