Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek ,hogy barátnőm van, de én is lány vagyok?

Figyelt kérdés

Nem tudják rólam hogy biszex vagyok és ő az első kapcsolatom. Anyukám elég vallásos és tudom hogy homofób apukám nemtudom hogy viselné.

Valami jó tanács, kérlek?

Nem szeretnék előttük titkolózni, de nem tudom jó ötlet e elmondani nekik,mert nagyon sok minden megváltozna akkor és félek hogy rossz irányba.



2020. jún. 5. 10:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Látom elég sokan letudják azzal hogy nem kell elmondanod, csak titkold tovább.

Igen, ez nagyon egyszerűnek hangzik, de aki ezt mondja az próbált már úgy élni hogy SENKI előtt nem vállalhatja fel a PÁRJÁT?

Ideig óráig lehet ezt csinálni, de nagyon meg tudja nyomorítani az embert amikor hosszú ideig hazugságban kell élnie az életét.


Kezdésnek azt javasolnám hogy puhatolózz náluk egy kicsit, van hogy valaki csak homofóbnak tűnik, vagy ha hozzá közel álló személyről van szó akkor megváltozik a véleménye.

Sajnos jogosan félsz attól hogy valami baj lesz belőle, de ugyanakkor lehet hogy tévedsz és nem lesz semmi gond.

A baj csak az hogy ha rosszul sül el akkor nem tudod visszacsinálni.

Beszélgess velük ilyen témákról, mutass filmeket (Imák Bobbyért).

Ha esetleg tudok bővebben segíteni, privátban szívesen megteszem, de itt nem akarok regényt írni.


20/f/m

2020. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
59%
Itt nem az a cél, hogy ne merje vállalni, hanem van olyan, hogy Időzítés. Ahhoz,hogy ez jobban süljön el, (annak fényében, hogy a szülei nem néznék jó szemmel) érdemes még várni ezzel egy ideig. Te meg hagyd már rá ezt az elnyomott vagyok, mert meleg vagyok dumát. Nincs elnyomva, de ha most közli, akkor annak értelme nincs.
2020. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%
Aki tinikorban kapcsolasdiban van annak lazák a szülei tehát jó eséllyel bármit lenyelnek. Nem kell csak az ilyen lmbtq dologra kihelyezni a témát. Szigorú szülőknél már az botrány hogy csavarogsz ahelyett hogy a könyv fölött ülnél és tanulnál. Az hogy csavargás során te szexuálsz valakivel az már egy mega-botrány ha meg azonos nevű el az giga lehet (mármint szigorú szülők szemében, ezt hangsúlyozom). Tehát látatlanban mondom hogy te a szigorú szülő fogalmával nem vagy tisztában mindenesetre a tieid nem azok mert akkor nem tartanál ott ahol.
2020. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
24%

Minél előbb elmondod, annál előbb és könnyebben tudnak segítséget találni.

Őszintén, egyenesen.

2020. jún. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!