Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan aki a gyerek...

Van itt olyan aki a gyerek anyja miatt nem tartja a gyerekével a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az állandó akadályoztatásokra, szivatásokra, stb. Mi volt az a pont amikor azt mondtátok hogy elég?
2020. jún. 9. 11:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem az anyja miatt nem tartják vele a kapcsolatot, hanem azért, mert nincsenek tisztában a jogaikkal, esetleg nem is ér nekik annyit a gyerek, hogy éljenek ezekkel a jogokkal. Mondjuk azzal, hogy minden ilyen esetet jelenteni kellene, aztán majd helyretenné a hivatalos szerv az anyukát. Hamar rájönnek az ilyen nők, hogy csak azzal lehet gcizni, aki hagyja. Ha valaki hagyja, az nem a nő hibája és felelőssége, hanem az övé. Ha valaki meg harcol a gyerekéért, akkor a legrosszindulatúbb volr asszonyka is megtanul legalább annyira együttműködni, ami nem jogsértő. Mert muszáj neki.
2020. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
15%

Sajnos nem igaz első. Vannak olyan tehetséges színművész anyukák, hogy ihaj, ne általánosíts, azért mert van olyan is, amiről te írsz.


Nálunk majdnem ez lett. Az volt az utolsó csepp, amikor azt láttam, hogy már a gyereket is megviseli, hogy a szobatiszta fiam elkezd újra bepisilni. Na akkor elgondolkoztam, hogy mivel teszek jobbat a gyereknek, ha bíróságra és gyámügyre rángatom az anyját a jogaimért, vagy ha inkább eltűnök. Szerencsémre anyuka bepasizott és már nem az volt a hobbija, hogy engem szivasson.

Mi volt a bűnöm? Csak annyi, hogy nem bocsájtottam meg neki már a sokadik félrelépést.

2020. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
2. a te helyzeted kísértetiesen hasonlít a miénkhez, azzal a külömbséggel, hogy itt ha anyukának van is éppen aktuális pasija azt is belevonja a játszmáiba, lásd: kitalálja hogy apuka meg akarta verni vagy megfenyegette, így a pasi is beleszáll a perpatvarba, persze a gyerek szeme láttára. Gyámügy nem segít, anyuka könnyek között előadja hogy ő ártatlan és hisznek neki. A gyerek szenved, bepisil, pszichés gondjai vannak. Nem tudom mi lenne a helyes...
2020. jún. 9. 14:24
 4/28 anonim ***** válasza:
0%

Detto ez volt és néha van is csak a fiam már 16 és átlát az anyján. Sőt...

Nem tudom mi lenne a helyes, végül szerencsére nem kellett döntenem, de nem irigyellek az tuti. Nem opció, hogy átvedd a nevelését? Jó pszichológimussal talán esélyed is lenne, mert amit az exeink művelnek az gyrtmek veszélyeztetés, csak épp kutya nehéz bizonyítani. :(

2020. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az még az ügyvéd szerint is évekbe telne, ha sikerülne is, a gyerek meg addig csak sérül még jobban
2020. jún. 9. 14:36
 6/28 anonim ***** válasza:
38%
Ja, hát ha puhapcsök vagytok, az más. Akkor tényleg így jártatok.
2020. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
20%

No komment utolsó, eszed mi látszik, de legalább magadat minősítetted.

Fogalmad sincs milyen egy nárcisztikus pszihopata ex, de puhapöcsözöl. Grat!

Tudod, ha szemét lennék kívánnék neked olyan exet, mint az enyém, de tudod, azt a fajtát még az ellenségemnek se.

2020. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Lehet ő is olyan, azért áll így hozzá😄
2020. jún. 9. 16:23
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, akkor pláne szánalom.
2020. jún. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
72%
Hát, de ti csináltatok neki gyereket. Akkor wtf?
2020. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!