Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Divat még az esküvői szülőkösz...

Divat még az esküvői szülőköszöntő?

Figyelt kérdés
Ha nem köszönjük meg, akkor hálátlanok vagyunk?
2020. jún. 9. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Egyrészt divat, másrészt illik. Akkor sincs semmi ha el árad, de ezt beszéljétek meg a szülőkkel h ne várjak, mert tuti rosszul esne nekik. A többi vendéggel meg ne foglalkozz, mert az ő véleményük úgysem számít.
2020. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Illik is és jól esik a szülőknek.
2020. jún. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Igen, illik. És szülői "áldás" is, legalábbis az apai.
2020. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem az hogy hálátlanok vagytok, de mégiscsak ők neveltek fel és esetleg fizetik az esküvőt.


Én ha megnősülnék, biztos nem tudnám kihagyni a szüleimet a köszöntésből, nekem nagyon rosszul esne, hogy az életem egyik meghatározó pontjából kihagynám őket. Nagyon szeretem őket és nekem fontos lenne megemlíteni.


Persze mindenki maga dönti el, hogy mit szeretne. :)

2020. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk senki nem fizetett semmit igazából nem is volt szülő köszöntő


Nálunk fordítva van a helyzet

Mi támogatjuk a szülőket a fizetésunkből mert már nekik 3 hét alatt elmegy

2020. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Én nem vagyok jóban a szülőkkel, meghívta őket, de köszöntő nem volt.


Az anyósomékat külön köszöntöttük otthon.

2020. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%
Igen kellene köszönteni a szülőket virággal.Hisz nem keveset tettek a ti boldogságtokért .A nagy nap nem csak rólatok szól.Hanem a szülőkről is, akik nélkül most nem lenne lehetséges az esküvő.Szomorú, ha nem köszönitek meg a felnevelést.Tiszteld a múltat, mert a múlt nélkül nem lehet jelened , múlt és jelen nélkül jövőd sem lehet.Egymásra épülnek.Majd amikor gyermekek születnek, nekik próbáld elmagyarázni miért nem tiszteled a nagymamát és nagypapát.Vissza fogod kapni a saját gyermekeidtől majd, azt a tanítást.
2020. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Divat hát!
2020. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
A párom szülein nincs mit köszönteni, szóval mi külön a szertartáson kívl köszöntjük az én szüleimet.
2020. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az mitől függ, hogy egyiket köszöntitek a másik szülőket meg nem? Nem fizette az esküvői költségeket vagy nem nevelt fel ?
2020. jún. 9. 18:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!