Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél, ha a lányod csak...

Mit tennél, ha a lányod csak 8 általánost végezne el, és takarítónő lenne?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 21:38
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
70%
úgy nevelem, hogy ez nem történik meg
2020. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
83%
Meglepődnék, mert nem olyan buta hogy gondot okozzon neki a felsőbb iskola. Ha mégis ezt tenné, megpróbálnám megértetni vele hogy a magasabb végzettség mindig arra a d esélyt hogy kevesebbet melózzon, több fizetésért. És hogy az elvileg könnyebb út hosszú távon nagyon is hátrányos.
2020. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
De ha már 24 éves lenne?
2020. jún. 9. 21:50
 4/52 anonim ***** válasza:
92%
24 éves korában jutna eszedbe, hogy 10 évvel ezelőtt csak általánost végzett? :-D :-D
2020. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
79%
Kizártnak tartom, hogy ez megtörténjen.
2020. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
83%

Helyzetfüggő, ha tényleg csak ennyire képes, mert pl értelmi fogyatékos és hiába próbáltunk évekig bármit, inkább elfogadnám és nem keseríteném az életét a neheztelésemmel.


Ha egy pici reménysugárt is látnék, akkor biztos minden követ megmozgatnék, hogy jobb munkája legyen.

2020. jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
96%
Én 28 évesen vehettem a kezembe az érettségi bizonyítványom, ez volt tavaly. Egészen odáig takarító voltam és közben suliba is jártam, utána lett irodai munkám és most első éves egyetemista vagyok. Folyton nyaggatott a családom, hogy csináljam már meg az érettségit de én valamiért évekig halogattam, nem volt kedvem tanulni, aztán valami bekattant az agyamban és végre megcsináltam. Ezt azért írtam le mert nem tudsz mit csinálni ha a ő maga nem határozza el, hogy igenis megcsinálja.
2020. jún. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
66%
Lássuk csak: ha az az opció, hogy mondjuk elmegy takarítónőnek Ausztriába 1500 euróért azt mondanám teljesen igaza van. Nem egy embert ismerek, aki itthon a főiskolai végzettségével keres 200 ezret meg olyat is aki inkább kiment külföldre és lehet takarítónő, de pár év alatt vett belőle kocsit, házat hitel nélkül
2020. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
89%
Egyrészt örülnék, hogy nem derogál neki a munka, és ha már nem tanult, legalább dolgozik. Másrészt semmiről nincs még lekésve, estin még tehet érettségit, majd szakmát, és még mindig csak 30 lesz.
2020. jún. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim válasza:
18%
És még egy vagyonőrit sem bírt letenni?
2020. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!