Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert nem engedi,hogy ott...

Miert nem engedi,hogy ott aludjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok,avval a gonddal fordulok hozzatok,hogy baratommal kitalaltuk hogy nem-e alszunk a baratom mamajanal,nem reg aludtunk ott viszont akkor is anya fenyegetozott avval,hogy a rendorseget fogja hivni/utanam jon valakivel

A baratom mamajaval nagyon joba vagyunk(2.mamamkent tekintek ra)

Baratommal mar sokszor aludtunk egyutt amit mindig megengedett anya

Viszont azt,hogy felmenjek abba a faluba,nem engedi,foleg nem azt hogy ott aludjak.

Hogy tudnam elerni anyanal a bizalmat?(vagy nem tudom hogy bizalom kerdese-e)

-Eddig soha nem voltam semmilyen rossz tarsasagban sem

-Majdnem mindig pontos idoben erek haza(nagyon max kesek 1orat,semmi tobb,de legtobbszor idoben itthon vagyok es nem is csinal belole ugyet)

-bulizni sem voltam meg

Meg sem enged el

Pedig a baratomat mar elegge megismerte(mivel 1eve hogy egyutt vagyunk)

Kihagytam,hogy a testveremet meg mindenfele elengedi pedig o fiatalabb

Kerlek segitsetek mert fontos lenne felmennem (es mivel nem lenne busz este amivel hazatudnank jonni,csak masnap ,ezert aludnank ott)



2020. jún. 12. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen félt. Ennyi. Tudod, régebben volt egy olyan felfogás, h milyen ez már, ha a lány alszik a fiúnál. Lehet tart attól, hogy mit gondolnak a szülők, ha megengedi. Vagy félt a fiútól. Vagy nem akar még nagymama lenni.

Hány éves vagy?

2020. jún. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

18alatt vagyunk mindketten a fiuval

Szoval ha lenne is olyan dolog,semmikepp nem szeretnenk gyereket es ezt anyumek is tudjak nagyon jol

Akkor lehet csak annyi hogy felt

De hogy tudnam elerni nala azt a "bizalmat" hogy elengedjen?

2020. jún. 13. 00:14
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Ha engedi, hogy a barátodnál aludj, hát mond azt hogy ott alszol. Ha ügyesen csinálod, nem is sejti meg.
2020. jún. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A nagyit ismeri? Lehet, hogy csak azt nem akarja, hogy egy idegen nő házában aludj egy idegen településen úgy, hogy ha valami baj mégis adódik, otthonról ő ne tudjon semmit tenni.

Ha a barátodnál alhatsz, akkor gyanítom, hogy a barátod szüleit ismeri, és bennük többé-kevésbé megbízik, rájuk meg bízni. De, ha a nagyit nem ismeri, akkor lehet ez a háttérben, hogy ezért félt. Ráadásul, ameddig 18 év alatt vagy, addig minden az ő felelőssége, ami történik veled.

2020. jún. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt én sem engedném. Mármint hogy a barátja mamajánál aludjon a lányom.
2020. jún. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy attól félt, terhére lennél a mamának és csak udvariasságból mondta, hogy aludj ott.
2020. jún. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 1Léna ***** válasza:

Az anyukád is volt annyi idős mint Te most.

Egy fiunak és egy lánynak együtt aludni az azt jelentheti, hogy erős szexuális vágyak támadnak bennük egymás közelében, amit nem biztos, hogy jól, és kellő megfontoltsággal tudnak kezelni.

Mivel nincs 100%-osan biztonságos védekezés, ezért egy lángralobbanó szexuális vágynak, egy baba megfogantatása is lehet a következménye, amire valószínüleg még egyikötök sem kész.

Régen, egy baba, azaz egy élet elsőbséget élvezett minden más tervvel szemben. Kérdés, hogy ma Titeket, a terveiteket, hogyan befolyásolná, egy ilyen nem várt helyzet?

Tehát ismerkedés alatt az a jó védekezési mód, ha testi érintkezés " nincs könnyen lángragyúlló környezetben"

2020. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!