Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nagyon sokszor csak...

A szüleim nagyon sokszor csak magukkal vannak elfoglalva. Csak ketten törődnek egymással engem pedig észre se vesznek mit csináljak hogy ez miatt ne legyek olyan rosszul....??

Figyelt kérdés

2020. júl. 2. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom hány éves vagy, de tiniként én ennek inkább örültem volna😄
2020. júl. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 babyboom567 ***** válasza:

Attól függ hány éves van,és miben nyilvánul ez meg.

Ha van ruhád, kajád, kütyüd, könyveid, iskolába, meg különórákra tudsz járni, csak egyszerűen nem törődnek veled és 16 körül(ez alatt még eléggé szükséged lehet rájuk), vagy a felett vagy, akkor éld a saját életed, keress barátokat, tervezd meg a jövőd, és tanulj tanulj tanulj.(diákmunkázz, rengeteg kapcsolatod lehet)

Ha éheztek, és ruhád sincs, meg alkoholisták,hát nemtudom ez gáz 16 meg akárhány évesen is.

Én azt tanácsolom, hogy mindig tervezd meg a napodat, hetedet(most nyáron is)

Legyenek napi, heti, havi céljaid.Ha elég idős vagy keress diákmunkát.Tanulj, olvass, az internet egy hatalmas lehetőség a kezedbe.

És kitartás, nem sokáig vagy gyerek!

2020. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit nézd más szemszögből. Ahhoz, hogy a szüleid kapcsolata működjön, hogy megmaradjanak közöttük az érzelmek muszáj egymással minőségi időt tölteniük. A te érdeked is, hogy egy jó, szeretettel teli párkapcsolati példa legyen előtted. Sokkal károsabb ha a szülők csak a gyerekkel vannak elfoglalva és közben ellaposodik, elromlik a kapcsolatuk.
2020. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg tudom érteni a kérdezőt.


Az ilyen szülékre jön rá a pánik amikor 50-es éveikben rájönnek, hogy se barátaik, se kapcsolataik, és akkor próbálják meg "vissza szerezni" az elveszített időt amit nem fordítottak a gyerekre.

2020. júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez sokban függ attól hogy mennyi idős vagy.

Ha már gimis vagy szerintem akkor már sajnos ez ellen sokmindent nem lehet tenni,inkább ezen tovább kell lépni és más embereket keresni akik foglalkoznak veled.


Egyébként ennek sajnos sok káros hatása van.

Én most 17 éves vagyok és kiskoromtol kezdve csomoszor egyedül voltam,velem se foglalkoztak,ennek az lett az eredménye,hogy nem tudok kiépíteni társas kapcsolatot senkivel,mert már megszoktam hogy egyedül vagyok.

Remélem hogy te jobb helyzetbe vagy és vannak barátaid vagy tudsz kapcsolatokat kiépíteni amikre tamaszkodhatsz. Ettől jobban fogod érezni magad.

2020. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!