Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen a viszonyotok az...

Milyen a viszonyotok az Édesanyátokkal?

Figyelt kérdés
2020. júl. 2. 19:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
Azt sem tudom, él-e.
2020. júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Kb nem ismerem , ő sem engem..
2020. júl. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Semmilyen.
2020. júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális viszonyban vagyunk. Heti 1-2 alkalommal átmegyek meglátogatni, beszélünk stb... aztán ennyi, meg segítek neki pár dologban ha úgy van és ennyi. Nem élek a nyakán ő se a miénken. Szerintem ez így teljesen rendben van.

A feleségem meg úgy van vele hogy minél ritkábban beszélnek meg találkoznak annál jobban kijönnek. Ameddig van normális témájuk addig nincs baj de ha már 1 napnál tovább vannak egy légtérben akkor nem tudják egymást elviselni, és képesek egymás agyára menni.

2020. júl. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Nincs rossz viszonyunk, de akkor amikor kellett volna nem volt mellettem, ezért elhidegültünk és nem nagyon tudom tisztelni, mint embert. Mint az anyámat úgy igen.
2020. júl. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Átlag. Fiatalon, amikor még otthon laktam, akkor nagyon jó volt, de miutan elköltöztem, úm. leváltam róla. Már nem őt avatom be a hülyeségeimbe, inkább férjemmel bolondozok. Eltávolodtam tőle. Ő alighanem nem, de én már más szemmel nézem és a gyerekkoromat is átgondoltam vele kapcsolatban. Sokmindenre rájöttem így vele kapcsolatban. De a két szülőm közül inkább anyámhoz húzok így is. Csak már kissé fáraszt sajnos 🙄
2020. júl. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Régen jó volt. Aztán eltávolodtunk, elkezdtem élni az életem, és mostanra mondhatni nem ismerem őt, ő se engem. Alig beszélek vele.


Az a baj, hogy ráment az élete a semmire.


Gyerekként azt hallgattam, hogy azért nem lép le az alkoholista apánktól mert még kicsik vagyunk és majd ha nagyobbak leszünk. Nagyobbak lettünk akkor majd ha "kirepülünk". Kirepültünk akkor azért nem, mert a nagyszüleinket ápolni kell és ki fogja ha nem ő. Aztán meghalt apám, akkor onnantól azt hallgattuk, hogy "majd ha a mama már nem lesz". Most már nincs a mama...és mégsem kezd semmit az életével.


Se célja, se hobbi, se barátai, se kimozdulás. Próbáltuk mi, a gyerekei kimozdítani csak abból meg az lett, hogy "csak mi vagyunk neki" és jött a kérdés, nem-e akarok haza költözni hozzá.

2020. júl. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon jó. Szoktunk filmezni, anno anime conra is jött velem (csak hogy mondjak pár példát).
2020. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyre rosszabb
2020. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Amíg élt nekem nagyon jó volt a visszonyom édesanyámmal. Csak öcsém kapcsán volt kamaszkoromon kívül konfliktusom vele.

Bár kamaszként sem sok.

Túlzottan öntörvényű voltam, de mivel hamar belátta, hogy átgondolt döntéseket hozok, nagy szabadságom volt a családban.

Amúgy is önállóságra és talpra esetségre akkartak nevelni a szüleim.

2020. júl. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!