Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam anyának ha elvesztem...

Elmondjam anyának ha elvesztem a szüzességem?

Figyelt kérdés
Szóval biszex vagyok de ezt ő is tudja. Én valószínüleg 2 éven belül el fogom veszteni. Egyszerűen érdekel egy masik ember teste és van egy személy akivel egyre közelebb kerülünk egymáshoz. De lehet hogy késöbb fogom de szerintem nem. De ez a személy ugyanolyan nemű mint én és ha elvesztem nem igazán tudom hogy elmondjam-e vagy sem. Vegülis az anyám és sok dolgot vele tudok megbeszélni de ezt nem igazán tudnám hogy hogyan kéne. Az egyik tesóm 14 évesen vesztette el a másik 18 évesen. Én 16 vagyok. Ha megtörténik mondjam el?

2020. júl. 4. 20:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
128 szavazat
1 2
 1/15 anonim válasza:
93%
Hát függ attól, hogy milyen szoros a kapcsolatod vele, meg, hogy ő a biszexséged mennyire fogadja el. De ha a testvéreid elárulták neki, akkor te is nyugodtan megteheted.
2020. júl. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem felesleges ilyenről beszamolni.
2020. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerintem szoros vagy átlagos kapcsolatunk van de ezt nem tudom megítélni. De szerintem szoros. A biszexséget elfogadja. Az a tesóm aki 14 évesen vesztette el ő "lebukott" mert másik tesóm rájuk nyitott. De azt nem tudom hogy magától elmondta e volna.
2020. júl. 4. 20:49
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Én nem mondanám el, de te tudod, hogy milyen a kapcsolatotok
2020. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Én elmondanám a sajátomnak, de nekünk nagyon jó a kapcsolatunk, tudom, hogy nem mindenki ilyen szerencsés. Ha elmondod, szerintem előtte mondd el, és akkor tud esetleg adni tanácsokat is.
2020. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Egy ember szexuális élete rá és a partnerére tartozik.

Fölösleges a szülőket ebbe beavatni.

Előbb-utóbb úgy is teljesen nyilvánvalóvá válik a dolog.

2020. júl. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%

Hát ne haragudj meg, de ez hogy "2 éven belül elfogom veszteni"...

Szóval neked csak erre kell pár?

Te dolgod, de érdekes ha valakit madárnak nézel és kb játszol az érzéseivel, meg a teste érdekel csak kb, mert ezzel azt mondod, az meg rosszabb így, hogy még csak most kerültök egymáshoz közel.

Mitől vagy biztos benne, hogy örök partnered lesz?

2020. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

A kapcsolatotok minőségén, típusán és hozzáállásod kettősén múlik.


Ha úgy érzed el akarod mondani, és olyan a kapcsolatotok, hogy ez belefér, akkor elmondod. Ha nem vagy benne biztos nyitott lenne-e erre a dologra, akkor megkérdezed zavarná-e, ha szexuális téren a bizalmasod lenne. Azonban, ha erre nem nyitott, vagy egyértelmű, hogy zavarná, akkor inkább hanyagold ezt a dolgot.


Én egyik szülőmmel sem beszéltem meg a szexuális dolgaimat.

Egyrészről feleslegesnek érzem, másrészről nekem nem férne bele a kapcsolatunkba. Barátokkal, ismerősökkel nekem könnyebb ezekről a témákról beszélni, mint azokkal, akikhez rokoni szálak kötnek.

2020. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
"valószínüleg 2 éven belül el fogom veszteni" nem mindegy hogy mi van elötte. Van bennem egy ilyen megérzés és én csak olyannal akarok lefeküdni akivel tényleg szeretjük egymást. Lehet hogy késöbb fogom elveszteni. Meg van egy értékes emberke aki ugyanolyan nemű mint én és vele egyre jobban közeledünk egymáshoz.
2020. júl. 4. 22:03
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Minek mondanád el?Magánügy
2020. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!