Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális a haverom faterja?...

Normális a haverom faterja? Szerintem tiszta hülyét csinál belőle a haverom meg a felesége. Érdekelne a kívülállók véleménye. 21/F

Figyelt kérdés

Kezdjük az elején: A haverom anyja sosem dolgozott. Már itt laknak melettem kb 18 éve tuti (ezért is haverom a srác mert együtt nöttünk fel)


A haverom meg most ugye sulikba bukott aztán itthon van nem kell neki dolgozni. Az apját ugráltatja, csicskáztatja szó szerint.


Papucs lehet a faszi?


Nem dolgozik de mekiből, étteremből ebédel. Nekem ez fura, kicsit beteg amit művel a haver meg az anyja.



2020. júl. 11. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Abból lehet hülyét csinálni, aki hagyja magát.
2020. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem szep dolog az irigyseg.
2020. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is van ilyen ismerősöm. A pasi lapátolja haza a pénzt, és elvárja, hogy bármikor megy haza napközben, a nő otthon legyen, azonnal elé tegyen egy friss kávét

Szóval lehet, hogy nem papucs...

2020. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha az apuka jól keres, miért ne rendelhetne a gyerek? Vagy talán vízen és kenyéren kéne élnie? Tudod, sok szülő támogatja a gyerekét, ha megteheti.

A feleség meg nyilván közös megegyezéssel nem dolgozik. Attól még nem lesz létminimumon tengődő házi rabszolga.

2020. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Jó haverság,ha itt fikázod a gyakorin 😃 Miért nem állsz eléjük és osztod ki őket? Az már necces lenne ugye? És mégis.mi velük a problémád aznkívúl,hogy amig ők rendelgetnek,addig neked marad otthon a tökfőzelék meg a lebbencs leves?
2020. júl. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

szó nincs irigységről..

csak fura hogy más családokban így mennek a dolgok.


jó most így könnyű hogy eltartják de ez se lesz örökké

2020. júl. 11. 18:20
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha soha sem dolgozott a feleség meg akkor se mikor a gyerek önállóan tudott iskolába járni az szerintem gáz. Mert addig lehet higy otthon bolt a gyerekkel, jól keresett a férj ezért nem volt szükségük rá. De kitartatni magad ennyi ideig az más pláne úgy hogy a gyerek annyira szik a tanulásra hogy több isolából is kibukott nekem azt mutatja hogy nem sok nevelés volt, a gyerek követi az anyja példáját. Gondolom végzettség sincs, és minek dolgozzon felfogással van otthon, nem azért mert éppen munkát keres.

A férj lehet hogy nem akar albérletbe menni miközben ott van a háza, mert váláskor osztozni kellene. Vagy nem akar 45-50 évesen egyedül maradni. Ilyet tudok elképzelni.

2020. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!