Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melyik lenne az elfogadhatatla...

Melyik lenne az elfogadhatatlanabb a gyerekeddel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2020. júl. 20. 11:58
A kérdező szavazást indított:
Ha meleg lenne és hazaállítana a meleg párjával
Ha heteró lenne, de a párja cigány
90 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Egyik sem jelentene problémát számomra, amennyiben a gyerekem boldog a párjával. Ha boldog, akkor lehet a párja egy mozgássérült, értelmi fogyatékos meleg transznemű román is, szeretettel fogadnám a családban.
2020. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%

Te komolyan hülye vagy??? Mi az hogy elfogadhatatlan? Az én gyerekem ùgy fogadom el meg ùgy szetetem ahogy van. Még ha gyilkos lenne vagy pedofil megèrteném a kérdést,de így.... Nem mindenki homofób,rasszista ,korlàtolt idióta,mint te. Szerintem az a szégyen,ha a kedves szülô ilyen kis hülyeségek miatt kevèsbé szereti a gyerekét,az meg minek szül??? Természetesen nincs jogom beleszólni a gyerekem magànèletèbe,ha a pàrja szereti és tiszteli,akkor nem érdekel,hogy fiùval,lànnyal,fehérrel,feketével van -e együtt.

Mondjuk ha cigàny az illetö,de nem a putris igénytelen fajta,hanem van munkàja,nem a segélyböl él,akkor mégis mi a probléma??? Jobban zavarna,ha hetero fehér emberrel lenne,aki csalja vagy veri,kihasznàlja,na akkor màr próbàlnàm lebeszélni róla,de akkor sem az én döntésem lenne,mondjuk nem arra neveltem a lànyom,hogy valami phasznak a csicskàja legyen,vagy megverjék,több esze van annàl,szóba sem àllna olyannal,aki nem becsüli meg.

Mindenhol vannak jóemberek és fehèr heterókból is vannak nagyon mocskosak,ennyi.

Ha jóember,nem érdekel sem a színe,sem az hogy fiùkkal vagy lànyokkal hàl-e,magànügy.Nem is szavaztam ennél a kérdésnél,mert ahogy te írtad egyik sem elfogadhatatlan" a részemröl.

2020. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

Ha meleg lenne, attól még nem néznék máshogy a párjára meg rá sem.

A cigány sem lenne “elfogadhatatlan”, mert ismerek tisztességes roma családokat is, az egyik volt gimis kedves, okos barátnőm is ilyenből jött, gyógytornásznak tanul egyetemen.

Nem áltszentkedek viszont, hogy jobban tartanék a problémáktól, de ezt nem jelezném az illető felé, meg akarnám ismerni azonnali ítélet helyett, a szülőkre is kíváncsi lennék.

2020. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Nem lenne probléma egyik sem. Ha meleg lenne akkor is az én gyerekem lenne. Azt, hogy kibe szerelmes abba sem lehet beleszólni. Attól, hogy roma vki attól még lehet jó ember, dolgos vagy tanult. Nyilván van aki nem. De fehérből is van sokkal rosszabb.
2020. júl. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
Ha olyan rasszista, homofób fæsz lenne, mint te, az elfogadhatatlan lenne.
2020. júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nyugodjatok le, nem vagyok sem rasszista, sem homofób. Csak egy hétköznapi meleg srác vagyok, akit a szülei kitagadtak a párkapcsolata miatt, viszont a húgom cigány barátjára sosem mondtak semmi rosszat.
2020. júl. 20. 12:25
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Egyik sem érdekelne.
2020. júl. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%

Húha...megfogtál.


Na jó, legyen leszbikus a lányom, és ilyen külsővel rendelkező roma csaj a ... csaja. [link]

2020. júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%

Sajnálom kérdező, hogy így alakult neked. Én sose értettem, hogy eleve miért kell vkit elítélni vmi miatt amikor még nem ismerjük. Másrészt ha ismernek és így viselkednek akkor nem értem, hogy miért fordulnak el, mivel leszel másabb ha meleg vagy? Semmivel... Ugyanaz vagy :) biztos vannak és lesznek olyanok akik elfogadnak így is, Lehet, hogy a családodnak is meg kell békélni a gondolattal.


(egyik előző válaszoló voltam)

2020. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

"Lehet, hogy a családodnak is meg kell békélni a gondolattal."


Ezért a mondatodért téged is elküldenének a francba...:(

2020. júl. 20. 12:48
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!