Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikortól tudtatok nyugodtan...

Mikortól tudtatok nyugodtan aludni ha nem volt otthon a nagykorú gyereketek?

Figyelt kérdés
Kérdésem nagykorú,, gyerekek,, szüleihez szól elsősorban.Nem tudom mennyire normális vagy sem, de még mindig nem tudom nyugodtan aludni addig míg a 18 éves fiam haza nem ér éjjel. Haverokkal van, falun lakunk, és mégis mindig aggódok, nem hívogatom őt, hogy gyere haza azonnal, meg ilyenek...

2020. júl. 24. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Jaj, nekem még csak 6 éves, de szerintem én csak akkor fogok megnyugodni, ha megházasodik.:)))
2020. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Szerencsések vagyunk, mert nem bulisok, de amikor a nagy dolgozott, és fél 11-kor ért haza éjjel heti 6 nap-képtelen voltam aludni, pedig ki lett menve elé, haza lett kísérve és mégis. Jó mondjuk lányok, de akkor is..


Szóval szerintem amíg nem költöznek ez vár a szülőkre.

2020. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Én 12 évesen, már mehettem oda, ahova akartam. Néha úgy jöttem haza, hogy aludtak a szüleim. Persze ők is aggódtak, meg minden de soha nem mondták meg hogy nem mehetek oda vagy ide. Mert tudták hogy hülyeséget nem csinálok, és nem is történik semmi. De csak barátokkal engedtek el. Egyedül nem is akartam és nem is engedtek el.
2020. júl. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Anyam setudott aludnisose. De o mai napig nem tud, ha netan nala vagyunk es onnan elmegyunk buliba vagy csak mondjuk keson erkezunk vagy epp koran hajnalban. De o se cswsztetettminket sose. Egyebkent szerintem az a normalis ha barki aki lakotarsunk es megmondja mikorra erkezik vagy tudjuk erkezni fog vissza hogy ha nem is szandekosan ebrwn varjuk de netan eberebben alszunk es erkezeskor megriadunk vagy eppfelkelunk es megallapitjuk ok hazaert rednben van.
2020. júl. 25. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg el nem költöztek itthonról.
2020. júl. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor tudtam, amikor elköltözött a lányom. Pedig ő nem volt bulizós.

Férjem fia is velünk lakott pár évig (ő idősebb, mint a lányom), ő sem buliós, csak meló miatt volt, hogy éjjel 2-kor jött haza. Ugyanúgy nem tudtam aludni, pedig különösebben nem bírjuk egymást, de úgy látszik, ezek bekódolt dolgok.

2020. júl. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csodás. Azt hittem, legalább akkor aludni fogok, ha nagyobb lesz a gyerek...
2020. júl. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Emgem nem zavart az alvásban ha a gyerekem nem volt otthon. A telefon be van kapcsolva (ha baj van hív) én meg alszom mint a bunda.

44F

2020. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Ja persze, egy férfi teljesen máshogy fogja fel. :)
2020. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Egyből. Olyan gyereket nevelek, akiben meg lehet bízni, nekem meg van saját életem, nem pocsékolom az idegrendszeremet fölöslegesen.
2020. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!