Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehetne apámmal kíméletes...

Hogy lehetne apámmal kíméletesen közölni, hogy ha a telefonján megnéz bizonyos oldalakat, akkor azt a gépen is látni az előzményekben?

Figyelt kérdés
2020. júl. 30. 14:59
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

#7

Nem kizárt!

2020. júl. 30. 15:34
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Írd már le mi volt a reakciója ha közölted vele😂
2020. júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

10!


A google fiók nem gép függő, hanem felhasználó függő.



Kérdező!


Apu, a gép és a telefonod szinkronizálva van, minden előzményed megjelenik itt nálam is. Ha valami olyat keresel, ami nem ram tartozik, akkor incognito módban tedd. Megmutassam hogy kell?

2020. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
10-es ha több eszközön be vagy jelentkezve a google fiókodba, akkor meg fog jegyezni mindent, mobilon, notebookon is látni fogod a keresőszavakat. Azért pontoznak le, mert gondolom ezt mindenki tapasztalja saját magánál, tehát nem igaz, amit írsz.
2020. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Igen, ugyanaz a google fiók, a gépen is és a telefonján is be van jelentkezve, és ha rákeres valamire telefonján, akkor a gépen is megjeleníti. Ha ő 10-kor megy fürdeni, és ott a telefonján nézi, akkor megjeleníti a gépen is az előzményeknél.
2020. júl. 30. 15:37
 16/34 anonim ***** válasza:
1%

#11: Akkor légy oly kedves, vezesd már le, hogy hogyan! Ilyen egyszerűen nincs! Akkor vagy más nézi, vagy nem telefonon nézi.

#13: Pont ezt írtam én is. Ahhoz, hogy a Google felhasználóhoz tudja kötni a keresőmotort, be kell, hogy legyél jelentkezve.

Ha telefonon keresek rá valamire, akkor igen, be vagyok jelentkezve, mivel itt mindig be vagyok. De a gépen szinte soha.

A gép nem fogja tudni, a telefonon mire keresek rá. Ha meg nem vagyok bejelentkezve, akkor nem tudja hozzám kötni.

2020. júl. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
36%
Ok boomer
2020. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
16%

#14: De én is ezt írtam, basszus! :D

"Vagy még esetleg ha a telefonon, és a gépen is be volt keresés közben jelentkezve a Google fiókjába."


Lehet, kétértelmű voltam. Ezt úgy értettem, hogy az adott pillanatban az adott eszközre! Tehát nem egyszerre...

#15: De akkor is csak a keresőszavakat hozza be, azokat az oldalakat nem, amiket megnézett!

2020. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

"Ha telefonon keresek rá valamire, akkor igen, be vagyok jelentkezve, mivel itt mindig be vagyok. De a gépen szinte soha."


De most nem rólad volt szó, hanem a kérdező apukájáról. Ezek szerint ő viszont gépen is bejelentkezik párhuzamosan, gondolom a szinkronizáció és előzménymentés is automatikusan be van a fiókjában kapcsolva. Nem tudom, mi olyan nehezen érthető ezen.

2020. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanaz a WiFi elég. Pl. melóhelyen nem vagyok bent a gépen, de használom a wifit telefonnal. Onnantól már otthon is látom, mit néztem korábban. De a mikrofonszolgáltatás engedélyezése és több WiFi használata esetén az összes gépen látod, mit csináltál, amit használsz. Feldobja reklámként, megjeleníti böngészőben.
2020. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!