Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiamnak mint kiderült gipsz...

Fiamnak mint kiderült gipsz fétise van. Szerzett egy pár mankót, vett gipszet, begipszelte a saját lábát, azóta elküldte mindenkinek, hogy "eltörte". Mit csináljak? Normális?

Figyelt kérdés
2020. aug. 1. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Lehet hogy gipsz fétise van (bár erről még nem hallottam).

Viszont azok alapján, amit elmondtál nem, egyáltalán nem fétis, csupán unatkozik.

2020. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem 'fétis' csak a figyelem középpontjában szeretne lenni
2020. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem fétis, feltűnési viszketegség inkább. Alapból kényszeres hazudozó, vagy csak most kezdte?
2020. aug. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem inkább azt szeretné ha jobban figyelnének rá, lehet szeretethiánya van.
2020. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
A gyerek hülye. Vagy csaj van a háttérben. Vagy suli.
2020. aug. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Egy ujabb gipsz fetises kerdes
2020. aug. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
91%
Hány éves a fiad? A gyerekek nagyon sok butaságot csinálnak, csak mert azt hiszik vicces, de a fiataloknál is van hasonló, lehet, hogy jól érzi magát, amikor a buszon segítenek neki, vagy nevet, amikor a többiek rájönnek, hogy kamu. Szerintem menj el vele sétálni, vagy küldd el edzésre, az jót tesz a lábának is, meg unalom ellen is ;)
2020. aug. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Van egy olyan pszihiatriai betegseg hogy "testi integritás identitászavar", BIID szindróma. Ebben az allapotban az emberek kepesek megcsonkitani magukat, mert feleslegesnek erzik egyes vegtagjaikat.

[link]


Nem mondom hogy a fiadnak ez a problemaja, inkabb csak otletadonak irtam, hogy micsoda furcsa allapotok vannak, es lehet hogy ilyen iranyba kene keresgelni.

2020. szept. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Simán igaz lehet, amit a kérdező ír. Bár nem tudom, honnan tudja, hogy fétise van. Ha fétis, nem kell csinálni semmit, nem árt vele senkinek. Van sok más szokatlan fétis is, amit csak az tud, akinek van, és meglepődnének mások, hogy ez hogyan nyilvánul meg. Nekem is van szokatlan fétisem és közvetve a család is láthatott belőle valami megnyilvánulást, de kizárt, hogy tudják, hogy fétis van mögötte. Ezért is fura, hogy a kérdező szülő honnan tudta meg, hogy a gyerekének mi a fétise, ezt nem szokták mások, különösen nem a szülők orrára kötni.

Gipszhez és mankókhoz hozzájutni sem olyan egyszerű, szóval ez is érdekes, hogyan sikerült neki.

A lényeg, ha tényleg ilyen fétise van, nem kell csinálni semmit.

2022. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!