Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Ti milyen programokat...

Anyukák! Ti milyen programokat csináltatok a nyár folyamán a családdal ?

Figyelt kérdés
Nálunk folyton megy a vita hogy mit csináljunk...

2020. aug. 16. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos nem sokat. :(


A lányaim a pasijukkal vannak elfoglalva, a férjem meg keményen dolgozik.


Időnként a húgommal azért elmentünk egy csajos délutánra.

2020. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Elmentünk kirándulni az erdőbe/ hegyre
2020. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Jó nektek, én napi 5 percet találkozok kb a szüleimmel este, mert folyton dolgoznak, hétvégén is. 17F
2020. aug. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokat csavargunk. Idén voltunk több állatkertben, Szolnokon Reptárban, Szentendrén, Győrben, Sopronban. Voltunk hajózni a Fertő-tavon és a Dunán. Amikor jó idő van és hétköznap vagyok pihenős, akkor strandolunk. Velence vagy Zamárdi, a medencéket nem szeretjük. Még a szünet elején voltunk nyaralni is, nem tudhattuk, meddig lehet kimenni Horvátországba. Jó lenne megint egy hosszú hétvége ősszel is.
2020. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(a gyereke vagyok): párommal voltam, de néha elmentünk közösen bevásárolni. Azon kívül beszélgettünk. Sose voltunk nagyon eljárkálós család, pláne nem melegben. Anyum nem bírja.
2020. aug. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!