Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért zavarja anyukámat az,...

Miért zavarja anyukámat az, hogy 20 évesen a barátommal szeretnék aludni?

Figyelt kérdés

Volt már egy 2 éves kapcsolatom, de anyukám sosem szerette, ha ott aludtam nála. Tabu téma nálunk a barát és a szexuális élet, különben sincs jó kapcsolatom vele. Sosem szöktem el, mindig bejelentettem, hogy most ott alszok. Persze másnap egész végig csesztetett, hogy hol vagyok már, meg hogy nekem is van otthonom. Pluszban elég csúnya szavakkal illetett engem. Az exem alig 2x aludt nálunk, mert anyukám mindig elkezdett veszekedni kettőnkkel, kínosan is éreztem magam, és ok nélkül kitiltotta tőlünk a srácot.

Félévig nem volt kapcsolatom, most pedig 1 hónapja járok valakivel, randizunk, napi szinten találkozok vele, egyszerűen imádom a srácot. Egyik nap felmerült, hogy aludjak nála, és anyunak is elmondtam, hogy nem itthon alszok aznap(tudja, hogy van barátom). Az ő válasza pedig az volt:"mert neked nincs hol aludnod? Milyen dolog ez, hogy másnál alszol? Szokj le erről!"

Kicsit tartok anyukámtól, de nyeltem egyet, és végül csak elmentem. Másnap hazajöttem dél körül, hogy akkora probléma ne legyen belőle, de anyukám csak rámtámadt, hogy: haza érsz te még ma?? Egyéb szitokszavakkal megfűszerezve..

Mi a véleményetek róla? Nagyon félek anyukámtól, de 20 évesen ne akarja már ennyire kontrollálni, hogy mit csinálok..


2020. aug. 18. 02:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%
Nem olvastam végig, de 20 vagy.
2020. aug. 18. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
83%

Az is baj hogy otthon laksz, így azt érzi hogy bele szólhat.

A másik hogy nem tudatosult benne hogy , nem 15 vagy, hanem felnőtt.

2020. aug. 18. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
10%
Amíg otthon laksz azt kell csinálnod amit szüleid akarnak. Ha nem tetszik el lehet költözni.
2020. aug. 18. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
1%
Lepontoztatok gondolkodás helyett... grat
2020. aug. 18. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
74%
Szerintem próbálj meg vele beszélni erről. Mondd el az érzéseidet, hogy téged bánt amiket mond neked.
2020. aug. 18. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
Ne foglalkozz az anyáddal
2020. aug. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2%
Lehet az a baja hogy csak bejelentetted mintha teljesen felnőtt lennél.
2020. aug. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanez volt nálunk, 19 évesen le is léptem inkább otthonról.
2020. aug. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Anyád nem fog megváltozni, neked kell változtatnod. Hiába várod tőle a csodát. Vagy elfogadod, hogy így élsz, vagy önállósulsz. Harmadik választásod nincs.
2020. aug. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
33%

dehogynem van 3...

Leszarja XD

legjobb

2020. aug. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!