Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el? 16 éves...

Hogy mondjam el? 16 éves vagyok. Van egy fiú akibe szerelmes lettem, de már régen, 10 éves koromban is tetszett már,de most valami olyant érzek amit nem tudok elmondani, és kölcsönös az érzés, csak nem tudom hogy mondjam el itthon.

Figyelt kérdés

Anyáéknak elakarom mondani, de nem merem mert aoa nagyon szigorú és biztos leorditana, vagy mondaná hogy túl kicsike vagyok, mert mindig ezzel jönnek. Titokba sem akarom tartani, mert 1.biztos kiderülne előbb-utóbb és az rosszabb.. 2.könnyebb lenne így találkozgatni és minden. Hogy mondjam el, segítsetek?!:(

Valaki aki hasonló cipőben jár?



2020. aug. 31. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
nem muszáj elmondanod
2020. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

16 vagy, nem olyan hű de kicsi. Lassan-lassan bele se szólhatnak a szüleid az ilyen magánügyeidbe. De ha jó a kapcsolatod velük, annyi tisztelettel "tartozol" nekik, hogy elmondod. És kérd, hogy bízzanak benned, meg nem fellángolás a dolog.

Mindenki apukája érzékenyen reagál, ha a lánya szerelmes lesz, de nekik is meg kell tanulniuk lejebb nyugodni. Hidd el nem vagy ezzel egyedül.

Csak állj eléjük és mondd el, és azt is, hogy tudod mit csinálsz. Ne kiabálj velük, maradj nyugodt és szerintem ők is könnyebben veszik.

2020. aug. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyél velük őszinte és kérd meg őket, hogy támogassanak, mert ez épp elég nehéz neked. Maradj nyugodt és persz légy türelmes. Lehet, hogy hirtelen rosszul reagálnak, de amikor kicsit átgondolják, másképp látják.
2020. szept. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
A lányos apák gyakran ilyenek, nyilván féltik a lányukat, főleg, ha azok még tapasztalatlanok. Szerintem sokkal jobb elmondani, mint titkolózni, rosszabb az, ha utólag jönnek rá. Megmondod nekik, hogy tetszik neked valaki, és tudod, hogy féltenek, de kezdesz felnőni. Persze előfordulhat, hogy váratlanul fogja érni őket, hogy a kislányuk majdnem felnőtt, de mondd meg nekik, hogy ne gátoljanak, hanem segítsenek.
2020. szept. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem egészen tiszta, hogy mi van köztetek. Ha még csak érzed, hogy tetszetek egymásnak, akkor ne mondj semmit. Ha voszont már egy párt alkottok, akkor mondd: "anya, apa, van barátom. Itt meg ott szoktunk vele találkozni, majd lassan szeretném elhozni is bemutatni".
2020. szept. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ismerik igazából mert egy helységben lakunk😅

Apum olyan, hogy minden felkapja a vizet és nekem van egy 18 éves lány tesóm,és még neki sem volt barátja ezért még nehezebb helyzetbe vagyok

2020. szept. 1. 09:56
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Én először az anyukával közölném. Ő majd előbb-utóbb továbbítja az apának.

Beszéld meg a nővéreddel és tartsatok egybe.

Ffi.

2020. szept. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek❤️
2020. szept. 1. 13:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor ne mondj semmit egyelőre.

Ha mondod, akkor valószínűleg tiltani fog a fiútól

2020. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!