Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kirakatnak anyámék a lakásból...

Kirakatnak anyámék a lakásból gyerekkel?

Figyelt kérdés

Sosem volt jó apámmal a kapcsolatunk. Anyám se állt ki mellettünk.

14 evéssen költöztem el mamámhoz és 19 evéssen egyedül éltem.

Gyerekkel fél éve költöztem anyámekhoz. Ez az 1 hónap, amit nem tudok fizetni csak jövő hónap elején utólag.

Apám avval fényeget, hogy lecserelteti a zárat. Lányom maradhat én menjek, ahova akarok.

Mindig leadtam a pénzt, 10 éve ugyan azon a helyen dolgoztam

3 hete vagyok munkanélkülin, de jövő héten kezdek.

Állandó bejelentett lakcim amúgy.


2020. szept. 15. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Tudtommal nem. De a helyedben keresnék más lakhatási helyet. Ez nem egészséges. Sem neked, sem a csemetédnek.
2020. szept. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Igen, ki. 18 éves elmúltál, nem kötelesek eltartani. Bármikor be lehet menni a kormányablakhoz és szüleid kijelentenek téged, hiába állandó bejelentett lakcímed van. Ha meg magadtól nem mész el, akkor rendőröket kihívják és azok tesznek ki. A gyereked nyilván marad a szüleidnél.
2020. szept. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Cheeye13 ***** válasza:
5%
Szerintem amíg ezt a kérdést ide kiírtad, hogy a felháborodásodat enyhítsd és talán egy kicsit meg is sajnáljanak, addig kereshettél volna munkát is, hogy el tudd tartani magad és a gyerekedet. Gondolom nem ok nélkül fenyegetőznek ilyenekkel, hiszen mégis csak a gyerekük vagy és ott lakhattatok náluk. Vagy mi volt a terved, megmutatod nekik, hogy a válaszolók szerint milyen sz*r szülők, amiért ki akarnak rakni??
2020. szept. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 oddbarbie1975 ***** válasza:
77%
Írta 3 hete munkanélküli. Jövő héten kezd.
2020. szept. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem kell senkinek sajnálni és a lányom nem marad ott!

Szóval 14 éves korom óta nem lakom itthon, 29 vagyok, egy fél éve jöttünk haza.

Soha semmiben nem támogattak. Nem is kértem és vártam.

Eltartottam magunk, albérletben, a gyerekemnek is mindene megvolt!

Még számlát is nyitottam neki kiskora óta.

Ami pénzem volt tartalékba azt is a számlájára irattam. 2 évet dolgoztam kinn és nekem jött egy autó, az enyém totál kár, nem tudtam kijarni és itthon ideiglenessen kerestem rendes munkát, 120-tól kezdődik kb egy albi.

Fél évet kértem és novemberben tudnék költözni, ismét kinn dolgozom.

Eddig is leadtam mindent, ezt is 2 hét múlva tudnám oda adni, alkalmi munkáim is voltak a 3 hét munkanélküli alatt.

Szóval nem okoskodás kértem meg sajnalkozást!

Jogi része érdekel!

Akinek nem tetszik a kérdés és nem tud érdemben válaszolni, azt görgethet tovább. Köszönöm!

2020. szept. 15. 15:36
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Azt se értem, hogy az ilyen undorító r*tkek, akik kiraknák a saját lányukat az utcára egy heti késedelem miatt, minek vállalnak gyereket...
2020. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Savlekotő ***** válasza:
81%
Én inkább mentem volna barátokhoz a kanapéra mint ezekhez..
2020. szept. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Apám egy idegbeteg, az volt mindig.

Ányamnak nincs szava, nem áll ki magáért sem (anyummal jóba

vagyok).

2020. szept. 15. 19:31
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy egy elveszett lélek, és egy hét múlva lesz újra munkád, akkor tedd szét a kezed aztán jónapot.


Kényszer kijelenteni lehet, de az több hónapig tart, mire hivatalos lesz, addigra meg már hűlt helyed lesz, ha jól értem. Többet meg nem mennék vissza hozzájuk, mert egy tapló parasztok, azért a kérdező nem egy élősködő senki, csak megszorult. A gyereket meg úgyse veszik el tőled, szóval nem kell félni.

2020. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen. Utolsónak van igaza. Gondolom ez volt az utolsó hely ahova mentél volna, de gyerekkel nem volt más választásod. Nem rakhatnak ki egyij napról a másikra még gyerek nélkül se ha az az állandó lakcímed, ez hosszú hónapokba telik nekik mire elintézik. De gondolom amúgy nem tervezel sokáig maradni.
2020. szept. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!