Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá anyát, hogy...

Hogyan vegyem rá anyát, hogy ne fertőzzön meg?

Figyelt kérdés
Anya és húgom elkapta az influenzát. Viszont most nagyon kijött rajtuk, eléggé ledöngölte őket, épphogycsak járni tud anya. Húgom még oké, ő felvesz itthon maszkot és a szobáján kívül nem járkál nagyon, de anya mindig bekattan ha beteg. Ha megkérem, hogy ne fertőzzön össze, csak röhög és kérdezgeti: "és, és, és? Jogom van összefertőzni másokat, bosszútállok a világon, annyi embert fertőzök össze ahányat csak tudok, ilyen betegen is bemegyek dolgozni, kit érdekel, hogy én nem akarok beteg lenni, ő se akart mégis az lett", ilyeneket üvöltözik. Ugyanúgy bejárkál a szobámba amikor megkérem hogy ne, nem képes maszkot felvenni a közös szobákban (wc, konyha, előszoba) és ugyanúgy összefogdos mindent a taknyos kezével. Én nem szedek semmilyen vitamint és nem eszek gyümölcsöket, ezért amikor én beteg vagyok, akkor engem minden évben nagyon az ágyhoz döngöl az influenza és minden évben így van, anya és húgom előbb lebetegszik, majd amikor kigyógyulnak én vagyok a következő beteg. Most kivételesen nem szeretném elkapni az influenzát és tudom, hogy közel lehetetlen ebben a 47 négyzetméteres lyukban ha a beteg pont lefhossa a másikat, de valahogy csak lehet óvni egymást. Hogyan tudom meggyőzni a kattant anyámat, hogy távol maradjon tőlem és tartson be minden higiéniás dolgot?

2020. szept. 21. 20:39
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
42%
Martin szedd már össze magad és költözz el otthonról. Ha meg nem, mert szeretsz szenvedni, akkor ne rinyálj már folyton.
2020. szept. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!