Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 30 éves létemre még most...

30 éves létemre még most dirigál apám, hogy hova menjek dolgozni?

Figyelt kérdés
Irodán dolgoztam közel 7 évig kisebb vezetői beosztásban, sajnos leépítés végett engemet is hazaküldtek. Hiába élek külön már a szüleimtől apám azóta amióta nem dolgozok kb 1 hónapja, minden nap jön hozzám és szó szerint csesztet meg arra akar rávenni ,hogy menjek gyárakba dolgozni 12 órába. És hiába mondom neki, hogy van elég megtakarított pénzem , hogy kihúzzam ezt az évet egyszerűen nem fogja fel... Egyszerűen ötletem nincs, hogyan tudnám megkérni , hogy szálljon le rólam a témát illetően.
2020. szept. 27. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell beengedni.
2020. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha hagyod...
2020. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha előhozza a témát, emeld fel a hangod és küldd haza.

Konfliktus nélkül nem fogja megérteni, ebben biztos lehetsz.

2020. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Argloss ***** válasza:
69%

Nem kell vele foglalkoznod. A te életed, a te döntésed.

Mondjuk felélni a megtakarításaidat nem túl jó ötlet.

2020. szept. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Zárcsere, oszt jó napot! És én a telefonszámát is letiltanám.
2020. szept. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Állj a sarkadra,felnőtt vagy.
2020. szept. 28. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem biztos, hogy rosszat akar neked azzal, hogy csesztet. Persze bosszantó, tudom, mert amikor az én tesóm sem dolgozott, akkor őt is piszkálták, hogy ne otthon vergődjön. Ebben a mostani helyzetben egyszerűen nem jó ötlet bevétel és ellátás nélkül maradni...még ha csak 12 órás meló is jut neked a vezetői beosztás után.
2020. szept. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem.

Mi lesz, ha feléled a megtakarításaidat év végére? Utána elfogadod apád javaslatát? Vagy más terved van? Mert ha más terved van, akkor mi okod van várni hónapokat a megvalósítással? Ha meg a gyárban fogsz kikötni, minek élnéd fel a megtakarításaidat, ha már most is kereshetnél?

2020. szept. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!