Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Túl szigorú szülők, nyomkövető...

Túl szigorú szülők, nyomkövetőt akarnak telefonba. Mit tehetne?

Figyelt kérdés

Van egy 14 éves kishugom. Mindig minta tanuló volt, sosem volt hármasa. Sosem hazudott. Mindig megmondta hol van, mit csinál és kivel mikor ritka alkalmakkor el akart menni valahova. Sosem ivott, cigizett vagy ehez hasonlók.

Most lett egy fiúja, akit már évek óta ismer, nagyon szereti, szeretne felmenni hozzá, de nem szexelni vagy hasonló, csak hogy kettesben legyenek. Emellett szeretne több időt tölteni a barátaival, például suli után, hétvégéken. Nem hülye lány, és érett a korához képest, tudja mit csinál.

Az anyukánk egyáltalán nem szeretné megengedni, és rendíthetetlen abban a hitében hogy a hugom még kicsi. Ma kitalálta hogy nyomkövetőt rak a telefonjába.

Mit tehetne a hugom hogy javuljon a helyzet?



Mielőtt megkérdeznétek: igen ilyen jó a kapcsolatom a hugommal. 19/L



2020. okt. 7. 17:38
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
59%
Majd a pasija deaktiválja a nyomkövető app-ot... :-DDD
2020. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
28%
Milyen nyomkövető? Amivel bele tud lépni a telefonjába meg lehallgatni az üzeneteit? Vagy olyan amivel meg tudja nézni hogy merre jár? Mert az előző az beteges és nagyon problémás de a másikkal szerintem semmi baj nincs. Okés hogy jó tanuló meg szófogadó de mi is szöktünk el sok helyre úgy hogy anyáméknak aztmondtam a barátnőmnél alszok. Persze ez legalább 10 éve volt de akkor is történhetett volna baj velünk és még azt se tudta volna senki se hogy merre vagyunk
2020. okt. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
67%
figyelj, a hülye is tudja, hogy te vagy a 14 éves...
2020. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
92%

Anyàddal beszélj. Téged is fogtak anno?

Jó hogy nem az FBIt küldi utàna

2020. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 Savlekotő ***** válasza:
96%
Lehet tiédbe is rakott,aztán csodálkozik az ilyen mikor a gyerek kiszakad onnan kollégium stb,és mindent kipróbál ami elé jön..
2020. okt. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Az a fajta aminél tudja hogy merre jár, de nézi az üzeneteit is, mivel tudja a jelszókat.



Nekem nem nagyon volt ilyesmire lehetőségem se fiú/se barátok, de ha lett volna rá lehetőségem akkor szerintem akartam volna.

2020. okt. 7. 17:46
 7/39 anonim ***** válasza:
23%
Nem is értem, hogy egy totál anoním fórumon miért kell valaki másra hivatkozni a problémával... :-D :-D
2020. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
83%
Majd ha felnősz, rájössz a 2 telefon lényegére.
2020. okt. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
11%

Ha engem kérdezzel, ha elrabolják legalább a rendőrők gyorsabban megtalálják és, ha le is tudják hallgatni a szülők, az még jobb.

A mai világban én minden embernek ajánlanám a fegfigyelő appot.

Okos szülő vigyáz a gyerekére.

17/F

2020. okt. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
26%

De nem szexelni.

Aha. Honnan tudod?


Amúgy semmi baj nincs a nyomkövetővel. Ha ellopják őt vagy a telóját, előbb meglesz. Ha meg úgyis tudjàk, hova megy, akkor meg miért zavarja a nyomkövető?

2020. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!