Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudnátok írni apa-lánya...

Tudnátok írni apa-lánya programokat?

Figyelt kérdés
10 éves lányról van szó, hétvégi apukával. Lehet kreatív, kinti-benti, bármi jól jön ami bensőséges, segíti a kapcsolatot, kommunikációt.

2020. okt. 12. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Androidra vagy iOS-re?
2020. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Most ősszel ha vevő rá, akkor pecázni ellehet vinni, de csak sátorral, mert hamar megunják, de ha kapás van rohannak. Valami jó halastóra, ahol lesz sikerélménye, nem csak 3 óráig ültök egyetlen hal nélkül. :D

Ha nem efajta lány, akkor én tök festésre, tök faragásra tippelnék, így nem sokkal mindenszentek előtt, vagy ajtódísz szobaajtóra, pepcoban, tescban, kikben, goodsmarketben is lehet kapni koszorú alapot, meg díszeket, ragasztópisztoly kell hozzá.

Esetleg ha erre sem vevő, akkor állatkert, vagy vadaspark, attól függ milyen környéken laktok, ez jolly joker.

Vagy ha esetleg vásárolni vinnéd plázába, ennétek valamit, beülnétek a starbucksba egy sütire, stb.

2020. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Én nagyon szerettem, amikor megtanított apum légpuskaval lőni. Kirakott kis papír célpontokat, és azokat kellett eltalalnom. Jó móka volt.


De a társasjáték is ilyen. Egyszerű, de mégis szórakoztató, jó emlékként marad meg a gyerekben.


Kocsival állatkert, tanösvény, kisállat simogató ilyesmik.


Apa munkájához kapcsolódó (ha szakmunkás) "kis segítség" (vagy pl barkácsolás, ilyesmik).


Jópofa tesztek kitöltése


Elvinni konyvesboltba, ahol együtt valaszthattok neki valami szuper olvasmányt


Mekizes


Kezmuveskedes


Kutyasétáltatás


Sport a szabadban,labdazas ilyesmik


Szerintem nem kell nagy dolgokra gondolni, lényeg, hogy minőségi együtt töltött idő legyen.

2020. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Esetleg egy közös mozi akár moziban, akár otthon. A gyerekek szeretni szokták, ha apuka is vevő az aktuális kedvenceikre. Plusz egy kis apa-lánya összebújás a fotelban is segít erősíteni a köteléket.


Esetleg állatkert, vagy egy kis shoppingolás, könyvesbolt, autókázás. Igazából attól függ, hogy a gyerkőcöt mi köti le.

2020. okt. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a kedvenc emlékem apukámmal, hogy milyen szuper papírsárkányokat tudott eszkábálni nádból, meg csomagolópapírból. Az pont ilyen időjárásra való buli. :)
2020. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Ez attól is függ, hogy ő mit szeret.


Nekem egyik kedves emlékem, mikor 8 évesen nagytatám felvitt a Nagykőhavasra a Medveszakadékon és a Sziklasoron keresztül.


De ha őt nem érdekli a túrázás, unja, fárasztja, akkor a háta közepére fogja kívánni.

2020. okt. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
szerintem az állatkert vagy egy nagy séta a dunaparton biztos kapó lenne.
2020. okt. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Motorozàs.

Én nagyon szerettem,amikor apukàm elvitt motorozni.

2020. okt. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!