Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan takarjam el a karomat...

Hogyan takarjam el a karomat otthon?18

Figyelt kérdés

Szóval anyám évek óta alaptalanul meg van róla győződve, hogy vagdosom magam. Természetesen ilyen soha nem volt, csak onnan gondolja, hogy hatodikban az akkori legjobb barátnőm csinált ilyet, és anyu meg van győződve, hogy nekem nincs önálló gondolatom és azt a csajt másolom. Tehát nem a vagdosás miatt takarnám a kezem. Viszont mostanában voltam véradáson és egy kicsit látszik a helye, anyám szerint meg veszélyes, vagy esetleg mást feltételezne indokolatlanul.


Szerintetek, hogy rejtsem el?


2020. okt. 13. 06:39
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
99%

Sehogy.

18 éves,érett ember vagy.

2020. okt. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell elrejteni?

A véradás nem ciki, sőt! Legyél büszke rá!


Vagy mégis van valami takargatnivalód?

Évek óta mondogatja anyád, hogy vagdosod magad és egyszer nem tudtad neki megmutatni, hogy tessék, itt a karom, mutasd már meg, hogy hol van vagdosva?

2020. okt. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell eltakarni? A véradás helyén max egy tűszúrás latszik, nem vágás. Mit kell rajta takargatni? Amúgy -félénk lehet kapni hosszu ujju felsoket is, amik egyertelmu modon takarjak a kart...
2020. okt. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú ujjú pólóval.

Amúgy egy véradáson mit kell szégyellni?

2020. okt. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
87%
Nem látszik véradás helye ,vagy anyádnak még is igaza van?
2020. okt. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Mivel eléggé érzékeny bőröm van, mindig belilul a helye. Egyébként látta a karomat, de max macskacsikarás van, amit mindig vagdosásnak hisz. Érdekes módon hat év alatt semmi bizonyítékot nem talált...

Egyébként amikor a múltkor voltam vért adni, akkor azt hitte, hogy a tűszúrás tuti drog miatt van, mert "én félek a tűzről, és biztos nem viselném el csak, hogy másnak jó legyen"

2020. okt. 13. 07:47
 7/37 anonim ***** válasza:
68%
Van igazad én azóta még vért sem adok mióta át szúrták a vénámat és akkora vérömleny a karomon hogy borzasztó . Megértelek !
2020. okt. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
87%
A véraláfutás nem érzékeny bőr vagy szúrás hiba miatt keletkezik hanem mert nem eléggé vagy nem megfelelően szoritjatok utána a venat. Úgy persze hogy szivárog. Kinyujtott (nem behajlitott) karral pár percig erősen nyomni kell és nem lesz véraláfutás.
2020. okt. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
49%
Cáfolom 8-as . Véradás közben egyszerűen elállt a vér nem jött több abba is maradt a véradás közölték velem hogy én vagyok a hibás és mehettem is haza másnapra akkora vérömleny én is megijedtem .
2020. okt. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra gondoltam, hogy drogosnak gondol. Legközelebb hívd magaddal.
2020. okt. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!