Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engednétek egy érett, felelősé...

Engednétek egy érett, felelőségteljes lánynak hogy a barátjánál aludhasson 15évesen?

Figyelt kérdés
A 15 éves lány nővére vagyok. Nagyon szeretem a hugomat, és szeretnék neki segíteni. Van egy barátja akivel már fél éve együtt vannak. Szombaton felhozta a lány bemutatni a szüleinknek. A szüleink kedvelik őt. A hugom szeretne nála aludni az őszi szünetben pár napig, hisz nem egy megyében laknak, és könnyebb lenne az oda-vissza való utazgatástól. A fiú anyukája megengedte hogy ott a aludjon a hugom, szeretné megismerni stb. Csak a hugom fél megkérdezni szüleink, mert fél hogy nem lesz a válasz és hogy majd megkérdezik hogy képzelte satöbbi. Tudom hogy a hugom felelőségteljes, és nem csinálna semmi hülyeséget, megbízható is, mindig mindent őszintén elmond nekünk. Megengednétek neki? És ha a szüleinknek nem lesz a válasza, hogyan kéne őket rávenni?
2020. okt. 20. 06:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
71%
Anyaként írom, hogy nem engedném.
2020. okt. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
74%

Nem, 15 évesen még ne aludjon a barátjával.


Amúgy neked engedték ilyen idősen ezt?

2020. okt. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
84%
Múltkor mint szülő írtad ki, előtte meg mint 15 éves làny. Ebből is látszik, hogy anyud pontosan tudja: messze vagy te az érett felelősségteljes lányhoz. Nem nem engedném, hogy a barátodnàl aludj!
2020. okt. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen nem, minden kamasz felelősségteljesnek meg érettnek gondolja magát, ez nagyon gyenge érv. Várjon még, rengeteg ideje van.
2020. okt. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
29%
Én azt mondom kefélés takaritás seprű megminden hahy szoljon
2020. okt. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
77%
15 évesen kizárt hogy érett, felelősségteljes legyen...de komolyan kinek a szemszögéből írod még ki a sztorit? Úgyis azt fogja a legtöbb ember írni, hogy nem, hiába rakod ki a saját, az anyukád, vagy a nővéred nevében.
2020. okt. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
76%

Zsigerből nemet mondanék, inkább vinném - hoznám kocsival őket, napközben nem bánom, ha egymásnál vannak, de ennél árnyaltabb ez a kérdés...


Igen, tudom, a f@sz nappal is feláll, én is voltam fiatal🤭

Esetleg elkérném a fiú anyjának számát, hogy megdumáljuk, mik a játékszabályok. Mennyi ideje vannak együtt, van-e közös programunk betervezve a szünetre (no és a fiú családjának?) stb.

Hol mekkora a lakás, kik hogyan tolerálják, ha egy "idegen" van a lakásban egész nap, stb., nem szeretném, ha a lányom teher lenne bárki számára, ahogy azt sem, ha olcsó lotyónak nézné őt bárki a fiú ismerősei/cs.tagjai közül.

Ja és igen: ha már ottalvást pedzegetnek, íratnék egy nagyon szivatós kvízt velük fog.gátlás témában.😎

(Amúgy fiús anya vagyok.)

2020. okt. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
76%
Erre egy válasz van, hogy nem. Mégha felelősségteljes, akkor se.
2020. okt. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Ráér még felnőttet játszani.
2020. okt. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
45%
Én azt mondom bumbumm
2020. okt. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!