Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy kérdezzem meg anyukámtól?

Hogy kérdezzem meg anyukámtól?

Figyelt kérdés
Meg szeretném csináltatni a szemöldökömet. Ki kéne szedni, és egy kicsit festeni is kéne,csak nem tudom hogy hogy kérjem meg anyukámat, hogy vigyen el kozmetikushoz.
2020. okt. 25. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Gyulainé, édesanyám, engedje meg azt az egyet! Megcsináltatám az szemöldökömet, elvinne-é az arcfaragó boszorkányhoz?
2020. okt. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Ez a dolog nekem is elég nagy lépés volt ilyen 13 éves korom körül, mivel nem jó kapcsolatom van az anyámmal, így ezt sem szerettem volna vele megbeszélni. Szerintem csak szimplán kérdezz rá, vagy mikor ő szeretne magának időpontot foglalni, akkor kérdezd meg hogy nem lehetne-e neked is kérni akkora egy időpontot, mert kicsit akarsz igazíttatni a szemöldöködön.

Sok sikert!

2020. okt. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
másik megoldás, ha nem mered...megpróbálhatod magadnak megcsinálni, ugye van a rossmannban szemöldökcsipesz, szemöldökspirál és szemöldökceruza...ha az ember egy ilyet megtanul sokban fejleszti a személyiségét is hát még az ügyességét.
2020. okt. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Anya! Lassan, ha már nem teljesen úgy nézek ki,mint Bresnyev, ugorjunk már el a kozmetikushoz!
2020. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Bocsánat, Brezsnyev.
2020. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Anya, tudsz adni ötezret kozmetikusra? Köszi!
2020. okt. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Én kiszedtem, beföstöttem magamnak. Azóta is magam csinálom.
2020. okt. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anya, elmehetnék kozmetikushoz, meg szeretném csináltatni a szemöldököm, mivel nem annyira tettszik így?
2020. okt. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!