Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvárnátok, hogy a tizennyolc...

Elvárnátok, hogy a tizennyolc éves, otthon elő gyereketek engedélyt kérjen ahhoz, hogy junior bankszámlát nyisson?

Figyelt kérdés
Nyilván jogilag nem kell a szülői engedély.
2020. okt. 31. 15:30
A kérdező szavazást indított:
Elvárnám az engedélykérést
Csak azt várnám el, hogy szóljon
Nem várnám el
66 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
csak azért várnám el, hogy tudjak róla, hogy van, hogy zsebpénzt, vagy hasonlót esetleg arra utalnám, könnyebb az egész
2020. okt. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen,szóljon róla,hogy tudjam hova kell utalni a megvásárolni kívánt lakás ára.
2020. okt. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem igazán várnám el, de ha eltotkolná, akkor ott valami nincs rendben. Normális helyen ebből nem csinálnak ügyet, és a gyerek nem érezné fontosnak, hogy eltotkolja. Ha mégis, akkor vagy a szülőtől fél vagy gázos ügyekből van pénze.
2020. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
El természetesen, amíg az én hazámban él, semmit el ne sumákoljon, mert ha rájövök bizony fel is út le is út.
2020. okt. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 omba ***** válasza:
100%
Én 14 éves korukban nyitottam nekik. Te miért nem?
2020. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem várnám el. Ő dolga, felnőtt ember, ha kérdése van, vagy segítség kell, úgyis jelzi.

4-es, gratulálok, egyel több életképtelen, lelki sérült embert sikerült összehoznod azzal a nagy tudásoddal. Remélem a gyereked ezt időben észreveszi, és a helyén fog kezelni téged.

2020. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Azt igen, hogy szóljon róla
2020. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
98%
Már rég nyitni kellett volna neki és megtanítani az alapvető pénzügyi ismeretekre. Kártyahasználat, netes vásárlás és tsai.
2020. okt. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%
Ha nem szol magatol, akkor azert ha kiderul aggodnek hogy ennyire nem fontis ez neki (eletem egyik nagy szama volt higy lett bankszamlam amolyan mar igazi felnott vagyok dolog) vagy szandekossag volt e benne, hogy valamigazos penzugyletrol ne tudjak. Tehat vajon miert ilyen lett a gyerekemmel a kapcsoatom. Ilyen semmilyen...
2020. okt. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem várnám el, hogy engedélyt kérjen, vagy hogy szóljon róla. Én sem számolok be a saját banki ügyleteimről másnak, éppen ezért más felnőtt embertől sem várom el ezt.
2020. nov. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!