Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha anyám el akar zavarni...

Ha anyám el akar zavarni otthonról mit tegyek? Azt mondja menjek kereszt anyámék ő jó fej magához is venne

Figyelt kérdés

Semmi rosszat nem tettem nem iszok nem cigizek csak apám alkesz és anyám Olyakot mond minek szültelek meg stb.

Van két tesóm is.

S én se vagyok tökéletes sőt, de ő azt hiszi tökéletes ess hasonlók.

Nem tudom mit tegyek



2020. nov. 14. 17:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
28%
Ne a kérdezőt vádoljátok, miféle nő lehet az anyja, gondoljatok már bele, aki el tud viselni egy alkoholistát... Vagy ő is az titokban, vagy eléggé együgyű lehet maga is. 3 gyerekes... A három gyerekesek elég sokszor aluliskolázottak. Meg viselkedésben is olyan parasztosak.
2020. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%

11/11 "A három gyerekesek elég sokszor aluliskolázottak. Meg viselkedésben is olyan parasztosak."


Láttál te már közelről három- vagy többgyerekes anyát? Miért általánosítasz? Nagyon sok iskolázott szülő vállal 3, vagy annál több gyereket.Sajnálom, ha te még egyet sem láttál, de ez nem az ő hibájuk.

2020. nov. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
Értem, szóval az, aki nagyobb családot szeretne, általában buta és műveletlen. Értem én. Ezek szerint Angelina Jolie is aluliskolázott és parasztos.
2020. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%

Hát ez anyámborogass.🤣🤣🤣🤣


Mit szól az ötgyerekes Ürge Vorsatz Diánához, aki világhírű klímakutató? De tudnék még pár példát mondani...

2020. nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
34%

13-mas vagyok. Annyit tennék még hozzá, hogy a kétgyermekes édesanyák miért iskolázottabbak mint a háromgyermekesek? Ráadásul az egyik ismerősömnek két testvére van és egy féltestvére, azaz összesen négyen vannak. Az apja mérnök, az anyja pedig orvos. Emellett ismerek egy srácot, aki egyke, de a szüleivel alig tudnak megélni, mivel az anyja munkanélküli, az apukája pedig közmunkás. Ennyit a hülye elméletedről.


Az alkoholista férjről meg annyit, hogy nem biztos, hogy önszántából viseli el. Az anyagi gondok is nagyban befolyásolják a dolgokat. Lehet, hogy sok pénzt hagy a kocsmában, de az ő keresete nélkül talán meg se tudnának élni, főleg, ha a két másik gyerek még kicsi, az egyik esetleg három év alatti. De te biztosan olyan bölcs vagy és tapasztalt vagy, hogy ilyen könnyen ítélkezhetsz mások felett. Ráadásul nem is csak a kérdező családja felett, de az összes háromgyerekes anyuka felett is. Gratulálok. Te biztosan iskolázottabb vagy, csakhogy ez semmit nem ér, ha ilyen arrogáns és ítélkező a személyiséged.

2020. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

17 vagyok és középső

Bátyám már elment.

És én nem szeretném ami itt folyik mellesleg megkapom menjek de úgyse leszek senki

Ez kb. Olyan mintha le akarna passzolni úgyhogy jah

Nem valami jó lelkű mostanság.

Keresztanyám meg jó arc de várom mi lesz még belőle

2020. nov. 14. 22:09
 17/17 A kérdező kommentje:

A hibám szerinte az hogy mindig próbálok apám ellen tenni amit művel stb.

De hogy magyarázzam ő Olyan fajta akármi történik csak szenved szenved hát nem tudom milyen szándék akart ez lenni de jó nem hiszem

2020. nov. 14. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!