Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Férfiak mi kellett ahhoz hogy...

Férfiak mi kellett ahhoz hogy önállóan "elszakadjatok" a szülőktől?

Figyelt kérdés
Gondolok kissé vagy közepesen mérgező szülőkre vagy teljesen átlagos nem ártó szülőkre.Komoly kapcsolat milyen hatással volt ezekre?Mitől érezted azt hogy muszáj "menned" mert te sem leszel fiatalabb?

2020. nov. 16. 22:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
80%

Ugyanannyi mint egy nőnek. Akinek mérgező szülei vannak az nem ragaszkodik, hanem menekül. Én 14 éves korom óta kolis voltam, egyetem után fél évet bírtam otthon, pénzt gyűjtési célból azt is, aztán összeköltöztem párommal.

Mitől érzi valaki hogy muszáj menni? Ez komoly kérdés? Egy átlagos felnőtt általában már szeretne önállósodni 20-24 éves kora között, akkor is ha jófejek a szülei. Én szeretek magamért felelni, saját háztartást vezetni, nem utolsó sorban olyan hangosan szexelni ahogy csak akarok, anélkül hogy anyámék erre aludnának el a szomszéd szobában. AKit meg bántalmaztak, az már 15 évesen is menekülne, nem hogy felnőttként.

Aki meg nem tud leszakadni a szülőkről (természetesen nem azért mert szingli és nem tud kivel összeköltözni) az mentális beteg. Szerintem legalábbis.

2020. nov. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
75%

Én belezugtam egy pasiba jópár éve, ő akkor volt 40. Meg a szülőkkel lakott. Sajnos akkor még nem gyanakodtam, mi lehet a probléma vele. Egy év elteltével próbáltam jelezni neki hogy ezen változtatni kéne, pláne hogy meg is tehette volna anyagilag is. (én 18 évesen költöztem el otthonról anno).


Gondolom sejtitek a végét. Szakítottunk. Ő most 45 és még mindig otthon... Már marad is sztem.


Szorongó, fóbias ember volt. Otthon érezte magát biztonságban csak.

2020. nov. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Leginkább férfiakkal kapcsolatban kérdezem.De nekem van egy unokatesóm (egy a sokból) nő aki hónapokon belül 30.. nem volt 1 évnél hosszabbkapcsolata.A nagynéném elveszi a "csaj" fizetését (30lesz és nő de agyilag..)pedig tanult is..Az anyja mondtameg hogy a pótlékok miatt csak gyári munkára mehet 4szakban a párja meg heti 2x átmehet 2 órára.Ezt megtudtam fix forrásból de gondolhatjátok hogy 5 éve miért nem beszéltem velük.Ha nem lenne beteg valahol ez az unokanővérem már rég külön élne. De ez egy orvosi eset csak senki se tudta kirángatni.Én megpróbáltam 5éve de köszönöm soha többet.


Férfi szemmel mi kell a normális szülőktől elszakadáshoz ill. a mérgezőktől?

2020. nov. 16. 23:04
 4/34 anonim ***** válasza:
91%
Elhatározás és jól fizető munka. Semmi más.
2020. nov. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Úgy értem nem beteg nem szorul semmi kezelésre a nő aki rokonom és mégis 30 évesen mindent az anyja irányít. A fizuja is az anyja szla számára megy nem mehet sehova nem vehet csokit se engedély nélkül.Ez horror egy átlag embernek.


Mártírkodó szülőkkel mit lehet kezdeni? "Jaj fiam ha messze költözöl meghalunk apáddal." És hasonló ocsmány érzelmizsarolások.

2020. nov. 16. 23:31
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Még egyszer leírom: elhatározás es pénz.


A martirkodo szülő nem fog belehalni. Fogd a cuccot és go! Elhatározás.

2020. nov. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Most nem nekem kell menni :D hanem segíteni szeretnék valakin aki külön él szintén.Az ősök viszont gyakran dobják be a: tudjuk hogy messzebb költözöl te is fiam mi lesz velünk?Lapot. A görcsös hívogatás fázison túlvannak.Neheze megvan.
2020. nov. 16. 23:39
 8/34 anonim ***** válasza:
79%
Jézusom. Akkor maradjon otthon. Még nem érett meg a különkoltozesre.
2020. nov. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Leírtam hogy külön él.Évek óta a párjával.
2020. nov. 16. 23:52
 10/34 A kérdező kommentje:
Az én rokonomat horrorpéldának írtam mert igaz és borzasztó. Akiről szó van külön él hol jobbfejek a szülők hol mérgező.
2020. nov. 16. 23:54
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!