Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket szoktak hívni a...

Titeket szoktak hívni a szüleitek, hogy mi van veletek?

Figyelt kérdés

Ha messze laktok egymástól. Én 200 km távolságra élek tőlük. Van egy unokájuk, de mindig csak én keresem őket.

Ők nagyon ritkán hívnak csak úgy, hogy megkérdezzék mi van velünk.

Csak akkor szokott az anyám, ha véletlenül oda megy levelem, vagy ilyesmi.


2020. dec. 19. 14:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Én amikor a férjemhez költöztem (100 km), hetekig nem hívtak, semmi kontakt nem lett volna, ha én nem telefonálok 2 hetente.
2020. dec. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
170 km-re vagyunk egymástól, van gyerekünk/unokája is. Minden nap beszélünk, akinek épp előbb eszébe jut a másik. Ez sok mindentől függ, van akik nem beszélgetnek, ha nincs érdekes mondanivalójuk, vagy ha nincs közös téma stb. a gyerekkel, szülővel.
2020. dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
:( nálunk pont fordítva van ez. Hogy sosem keresem őket
2020. dec. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Nem feltétlen rossz ám ha nem beszélünk állandóan.

Bocs de engem kifejezetten frusztrálna ha valaki állandóan hívogatni. Heti egyszer vagy 2 hetente beszélünk elég is.

2020. dec. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Hát, édesanyámmal neten tartjuk a kapcsolatot, írunk egymásnak, ha van valami, azért általában legalább heti rendszerességgel, de ha úgy van, akkor akár naponta is. Apámmal meg bonyolult a kapcsolatunk, általában ő szokott keresni engem telefonon 2-3 hetente.
2020. dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%

Ha kell nekik valami.

Anyam tobbszor, mert nem eletkepes, vagyis nem talpraesett annyira, mint en, de a sikereimhez fel akar erni.


Apam ritkabban, de o sok bugyutabb dolgokkal.

Amik tok maguktol ertetodoek.


Anyamat mar leszoktattam a nagyon alap dolgokkal engem zaklasson.

A szabaly: kattintasz es megnezed mi hova visz, elolvasod mi van kiirva, mit akarnak toled es ugy lepsz tovabb. Megoldod magad.

2020. dec. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Kb havonta. A mi csaladunkan az a normalis ha mindenkinek meg van a sajat elete es feltalalja benne magat. Ez a mindennapi kotelezo pofavizit nalunk baromi unalmas es frusztralo lenne.
2020. dec. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

6. vagyok. Amugy en szivesen beszelgetnek mindenrol.

De anyu leraz eleg gyorsan, hogy dolga van. Elegge faj.


Apuval lehet beszelni a hivasa utan 1+ orat is mondjuk. De az joval ritkabban van.

2020. dec. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket.

Itt nem napi hívásra gondolok, most 2 hétig direkt nem hívtam őket. Ők sem hívtak.

Ha nem hívnám őket 1 hónapig, szerintem az sem érdekelné őket.

2020. dec. 19. 14:42
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

6. vagyok.

Nem igenylem napi szinten, de szerintem azert heti 1-2 alkalom normalis lenne.

A vicc az, ha en hivom fel se veszi. 🙃

A tesom emiatt majdnem elveszitette 1 ujjat... meg szerencse hogy a szomszedok bevittek a surgossegire este fel 11-kor es visszavartak a felig leszakadt ujjat csorinak, mikozben sokkos allapotban volt.

Anyukamat nem lehetett elerni telon, en meg kulfoldon voltam. Apamek meg messze videken.


Majd probalok ra emelekezni anyakent, hogy ne xarjam le a gyerekemet attol, hogy felnott es kulon eletunk van.

2020. dec. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!