Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek miért van az, ha...

Szerintetek miért van az, ha egy anya, aki külföldön él, soha nem ír vagy hívja fel a gyermekét? Maximum az anyját hívja fel, de őt naponta.

Figyelt kérdés

2020. dec. 20. 20:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Ez egyedi probléma, egyedi okai vannak, amit kívülálló nem ismerhet, csak ti, ketten.

Tőle kérdezd meg.

Te sem keresed őt?

2020. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Engem sem keresett az anyám, sose voltunk jóban, nem érdekelte, mi van velem. Ma már nem is tartjuk a kapcsolatot.
2020. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Savlekotő ***** válasza:
56%
Mert gondolom a háta közepére kivánt gyereket csak ráerőltették,akkor szokott ezt történni.
2020. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Az én anyukámat érdekli, hogy mi van velem, de úgy gondolja, hogy nem illik a szülőnek kéretlenül a gyerek nyakán lógni, szóval hívjam föl én, ha beszélni akarok vele (vagy beszéljem meg vele, hogy milyen gyakran és mikor hívjon). Szerintem teljesen normális így.
2020. dec. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

3# ő akart gyereket, de apám elhagyott mikor megszülettem. Minden ok volt anyummal, sokat dolgozott akkor, de amikor 8 éves voltam, elment külföldre. Nem akarta, hogy ott folytassam a sulit. Azután egyre jobban elhidegültünk egymástól. Fel sem tűnt egy ideig.


1# nem keresem, mert kiábrándultam belőle. Nem az, akinek ismertem vagyis, akinek hittem. Iszik, tör, zúz, férfiakhoz jár este, megüt embereket, ha nem úgy történik a dolog, ahogy szeretné, lop, ordibál stb.... Nincs olyan dolog, amit ne követett volna már el. Hányok tőle.

2020. dec. 20. 20:55
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
Tehát nem is ismered de tudod hogy hapsizik, lop tör-zúz.. Aha Szigyadmáanyámat kérdés...
2020. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mamámtól tudok mindent.
2020. dec. 20. 21:48
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

#7

A Mamád gyalázatos méregkeverő!

Ki tudja, hogy anyádnak miket hazudozik rólad?


Szegény anyád naponta felhívja, majd biztos ezeket fogja magáról mesélni, hogy "Iszik, tör, zúz, férfiakhoz jár este, megüt embereket, ha nem úgy történik a dolog, ahogy szeretné, lop, ordibál stb."


Soha-soha-soha nem idegeníteném el az unokámat az anyjától, hanem inkább igyekeznék, hogy szeretettel legyenek egymás iránt.

Undorító!

2020. dec. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Öreganyád keze van a dologban.
2020. dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd fel, vagy írj anyádnak, lehet nagyon meg fogsz lepődni! Lehet nagyanyád azért tart titeket távol egymástól, nehogy te is elmenj anyád után és ő egyedül maradjon.
2020. dec. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!