Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ez a viselkedés?

Normális ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Egyedül nevelem a fiamat már 9 éve, most 15 éves. A legtöbb kamasszal ellentétben ő nem szokott lázadni és ritkán veszekszünk egymással. Ugyanakkor egyáltalán nem zárkózott srác, nagyon sokat jár el otthonról.

Ez tényleg ritka manapság?

37F



2020. dec. 27. 19:19
 1/9 anonim válasza:
97%
orulj neki
2020. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha sokat jár el otthonról, akkor mire fel kellene lázadnia, nem értem! Engem sehova sem engedtek, na NEKEM lett volna okom lázadozni, a fiadnak mégis mi?
2020. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég ritka szerencse (vagy jó nevelés) :)
2020. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Úgy jár el otthonról, hogy előbb megkérdezi szabad-e, de szerencsére a baráti köre nem problémás társaság.

Azért volt furcsa mert én nagyon lázadtam gyerekként a szüleim ellen, főleg apámmal volt konfliktusom. Én nem vagyok sem túl engedékeny, sem túl szigorú.

2020. dec. 27. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyílván bízik benned meg te is benne, engeded próbálkozni, kostolgazni az életet, ezért nem KELL lázadnia.

Persze garantáltan lesz még pár kisebb nézeteltérés, de ezek szerint jól nevelted, nincs szüksége ellenkeznie veled.

2020. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Valamit (=mindent) nagyon jól csináltál a nevelésében!

;-)

2020. dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, jól nevelted, meg szerencsés a személyisége. Ritka már az ilyen manapság.
2020. dec. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
gratulalok, ilyen egy bizalmas szulo gyerek kapcsolat ! :)
2020. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy! Továbbra is ilyen harmonikus kapcsolatot kívánok köztetek.
2021. jan. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!