Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más is szokta az anyukáját...

Más is szokta az anyukáját Margitnak hívni?

Figyelt kérdés
A mi anyukánkat Szimonettának hívják, de öcsémmel egymás között elkezdtük Margitnak hívni. Először csak poénból, de már eléggé megragadt. Anya persze nem szereti. Nálatok előfordul az ilyesmi?

2020. dec. 30. 18:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
85%
Nem szoktuk. Csak azt nem értem, hogy ezért miért pontozzátok le pl. a 4-est. Semmi bántót nem írt. Ez érthetetlen
2020. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
88%

Szia!

Nem hívjuk anyukámat se a saját nevén, se valami becenéven mivel tiszteletlenségnek tartjuk a bátyáimmal.


Ahogy írtad anyukádat zavarja,úgyhogy szerintem hagyjátok abba.

De ez persze csak az én véleményem

2020. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
100%
Apám is Margitnak hívja az anyját, de neki tényleg Margit a neve.
2020. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
87%
Engem anyukám szokott Margitnak hívni. (Amúgy nem ez a nevem.)
2020. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
90%
nekem egyik ismerősöm a kisöccsét hívta mindig Gusztikának. a gyerek igazi neve még csak nem is hasonló, nem tudom miért nem hívja a rendes nevén
2020. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk Édesanyámmal normálisan hívjuk egymást,apámat is normálisan hívom,ő viszont engem bátyusnak vagy bátyuskámnak szokott hívni,nem csak otthon,bárhol,bárkik előtt.Sose zavart,csak érdekelt miért,apámat nem akartam,mert azt hittem hogy azt hiszi engem zavar és ezért nemnormálisnak nézem őt,ezért Édesanyámat kérdeztem meg.Azt mondta,azért mert valahogy megmaradt benne amikor régen kishugom engem először így hívott.Én még arra is tippelek hogy apámnak lett volna egy bátyja,aki még apám születése előtt meghalt 1,5 éves korában,mikor lenyelt egy vagy több rajzszöget.Ezt elmesélték apámnak a szülei,és sejtésem szerint ez őt nagyon megviselhette lelkileg,mert mindig is érzékeny ember volt,habár szereti azt a látszatot kelteni,mintha neki nem lennének érzései,szóval mindig is hiányozhatott számára az a bátty,akit valójában soha meg sem ismerhetett.
2020. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
72%
Én azt nem értem hogy honnan jött ez az egész. Tiszteletlenségnek tartom. Az édesanyádról beszélsz. Nem fordult meg a fejetekbe hogy ez rosszul esik neki?
2020. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
65%
Hát nem tudom nektek ez miért buli, vagy tudtok-e erről, de erdélyben egy kis magyar részen Margitnak csúfolják a buta embereket egymás közt. Szerintem hagyjátok abba, ha rosszul esik neki!
2020. dec. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
42%
Én Bélának szoktam.
2020. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
68%
Èn is így tudom, mint amit a 18-as írt, pedig én a Dunántúlon lakom. Itt is csúfolódás
2020. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!