Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Miért nem szeret az anyám?

Figyelt kérdés

Szerinte igénytelen vagyok és csúnya. Sosem volt megelégedve velem. Ha kapok egy 4est mar ordit, de az otosre nem mond semmit. Voltam versenyen 3.lettem, meg sem dicsert es azt nezte ki lett az elso.

Amit karacsonyra vettem neki konyvet a földhöz vagta, es azt mondta hogy adjam oda az apamnak( aki egy eve halt meg)

Csak azert csinalta, mert mondtam neki, hogy nezem a filmet es menjen ki.

Most biztos elkenyesztetettnek tunok de egyaltan nem vagyok az.

De nem csak azzal van baj, ahogy velem viselkedik.

Buszken beszel arrol h rasszista. Es ha meglat a tv ben egy szamara csúnya not, egybol elkezdi szidni, es azt mondja:

,,uristen, miert nem plasztikaztatja meg magat, olyan rusnya"

Szar erzes ezt mondani, de nem szeretem az anyamat.

Es o sem szeret engem.

Annyira irigy vagyok azokra akiknek normalis anyjuk van, nem ilyen onimado r#banc.

Kiskoromban egyutt aludtunk, aztan meg halottam amikor kimegy a szobabol es a kozeli masik szobaban b#szott a pasijaval. Es az egeszet hallanom kellett.

Ennyi is lett volna, szerintetek mit tegyek, mert el szeretnek menni, de nem vagyunk tehetosek.

17/L



2021. jan. 2. 18:20
1 2
 1/14 anonim válasza:
24%
Szia, olvastam amit írtál, kicsit el gondolkodtatott, de erre nem igazán tudom a választ :/
2021. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Ez már csak rosszabb lesz. Diákmelózz valamennyit és próbálj meg félretenni, majd érettségi után albérlet. Esetleg ha van továbbtanulási terved, akkor valami távolabbi egyetemet válassz, a koleszdíj nem olyan drága. A szöveged alapján nem nagyon fogtok közös nevezőre jutni, úgyhogy csak a költözés marad.
2021. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Osztom a #2-es nézetét. Próbálj meg jó tanuló lenni és bekerülni egy nívós, távolabbi egyetemre kollégiumi ellátással. Aztán hagyd ott a fr*ncba.
2021. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Őszintén sajnálom, hogy egy ekkora szemétláda mellett kell élned. A leírtak alapján nem igazán tudok rá mást mondani. Nem tudom mit tanulsz vagy mik a későbbi terveid, ha esetleg gondoltál arra, hogy egy másik országba szeretnél költözni, példaként tudom mondani az Operkedést, (ne haragudj nem tudom hogy írják vagy mondják magyarul), a lényege, hogy konkrétan bébiszittelsz egy gyereket, csak ott is élsz a családdal. Így nem kell lakbért fizetned, pénzt is kapsz és a gyerek korától függően szabadidőd is van. Ha esetleg Magyarországon szeretnél maradni, csak azt tudom mondani, hogy gyűjtögess, dolgozz és gondolt át kétszer ha pénzt akarsz költeni. Ha majd a költözésnél tartasz, érdemes lakótárson gondolkodni, úgy azért egyszerűbb pénz szempontjából.

Kitartást neked, szurkolok, hogy sikerüljön ebből a környezetből kiszabadulni.

2021. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Sorold fel, mi szeretheto van benned.
2021. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van valami abba abba amit a 4. mond. Ha bírosd a gyerekeket és egy adott nyelven tudsz beszélni akkor akár au pair-nek is elmehetsz
2021. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is azt tudom javasolni, amit a 2-es.

Ha tovább szeretnél tanulni, akkor a koleszt javaslom. Nem drága a koli díj, nekem havi 10 ezer. Ráadásul még a Szociális és a Tanulmányi Ösztöndíjat is meg tudnád pályázni.

Minden esetre a 4-es nagyon is jó jegy, ne hallgass anyudra.

Menj el dolgozni, tedd el a kereseted és ha van már annyi hogy el tudj költözni, akkor költözz el albérletbe.

Addig is kitartást Neked!

2021. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Hasznosak voltak, de inkább egyenlőre a továbbtanulás mellett döntök.

Az 5.valaszolo nem tudom miert irta ezt

2021. jan. 2. 20:44
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Tudom hogy ez nem segít neked, de nagyon sajnálom hogy ilyen az anyukád. :'( igazából ő nem anya mert az nem itt kezdődik. Kollégium vagy elkoltozes mielőbb. Kitartást sok türelmet kívánok neked amíg mellette vagy egy lakásba.
2021. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg függetlenedni tőle, a tovább tanulás is jó cél.
2021. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!