Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gáz hogy 18 évesen még mindig...

Gáz hogy 18 évesen még mindig kérezkednem kell a szüleimtől?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és még mindig kérezkednem kell hogy el engedjenek valahova

Meg az időt is kell mondanom mikor érek haza és addigra legyek otthon


2021. jan. 7. 23:30
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
46%
Gyakorlatilag már teljes jogú felnōtt vagy ,tehàt nem korlàtozhatnak. Màs kérdés , hogy ezt mennyire tartjàk tiszteletben és mik a csalàdi iratlan szabàlyok.
2021. jan. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
73%
Nem, teljesen normális.
2021. jan. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
36%
Igen, gáz.
2021. jan. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
93%
Én 19 lány vagyok és nem is az, hogy megkérdezem elmehetek e hanem inkább bejelentem hogy elmentem ide oda amoda:D szerintem nem gáz hogy megkérdezed, legalább tudják szüleid merre leszel
2021. jan. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

4es válaszoló kénytelen vagyok megkérdezni azt nem mondhatom hogy bejelentem elmegyek

Ezért is kerdeztem mennyire gáz ez hogy így viselkednek

2021. jan. 7. 23:44
 6/38 anonim ***** válasza:
93%
ezt úgy kell kezelni, hogy bejelented elmész, beírod a konyhai naptárba stb. aztán azért szoktuk megmondani hová, mert azt majd a férjünknek is elmondjuk.. hogy ha baj ér.. tudják hol vagy.. a mikor pedig azért fontos, mert onnantól az ember aggódni kezd.. ha nem mondod meg, egésznap aggódik.. :) Ha az ember szeret valakit aggódik.. egész addig nem éreztem ilyet (csak azt hittem) ameddig nem született gyerekem.. fél 5 re jön haza.. ha bandázik , ír egy sms-t.. mert különben háromnegyed 5 kor már szét idegelem magam, hogy elütötte egy autó. vagy ilyesmi. és nem lehet ott.. Én nem gondoltam, hogy ilyen érzés van.. :-)
2021. jan. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
97%
tehát nem gyerekes dolog beszámolni (megemlíteni) , hogy hová mész.. és az idő sem korlát, csupán tájékoztató..
2021. jan. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
58%
"Gyakorlatilag már teljes jogú felnōtt vagy" Nem az. Teljes jogú felnőtt az aki gondoskodik magáról.
2021. jan. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
97%
Én mindig mondtam a szüleimnek, hogy hova megyek, és várhatóan mikor érek haza. Ebből sosem volt gond. A szüleim is mindig szóltak, ha elléptek valahova, és tudtam, nagyjából mikorra várjam haza őket. Szerintem egy családban ez természetes.
2021. jan. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
95%
Aggódhatnak érted, és tudni akarják merre mész, meddig leszel. Legalább amíg náluk laksz. Pláne a lány vagy nagyobb veszélynek vagy kitéve.
2021. jan. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!