Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan hosszabb idézet...

Van olyan hosszabb idézet vagy szöveg ami ehhez hasonlít ?

Figyelt kérdés
Héy anya és apa.. sajnálom hogy nem olyan lettem amilyennek szerettetek volna... sajnálom hogy csalódást okoztam... stb

2021. jan. 24. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

"Bocsáss meg, kegyes édesanyám s apókám, hogy csúnyának és butának születtem, hogy nem lettem egy okos, kedves gyermeki lény, aki sosem ordítozik, mint egy csimpánz és dobálja meg a vendégeket papírgalacsinnal, nem dugdossa fenekébe anyukája szemceruzáit és véletlen sem pisikél bele a kihúzogatós fiókos szekrénybe, amivel még 18 évesen is vígan eljátszogat; iskolában mindig mindenből kitűnően szerepel és mindenki imádja, kedveli, mint a legjobb kacsamájat."


/én/

2021. jan. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

" Hűtlenek vagyunk,

végül mind elindulunk.

Száz mosolyt kapunk,

de csak könnyeket hagyunk.

Hisz gyermekek vagyunk,

S már sosem változunk."


-Emberek-

2021. jan. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ha tudsz angolul, anna clendeningtől a to my parents erről szól
2021. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!