Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Probléma lenne, ha a fiad...

Probléma lenne, ha a fiad festeni akarná a körmét?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 15:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
29%
Ma körömfestés utana, smink és megy az utcara strihelni ? Neeeem végkép nem lenne baj. Vennék neki sminkkészletet is.
2021. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%
Hát ha neki nem probléma, nem érzi cikinek akkor fesse. Bár elgondolkodásra késztetne.
2021. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
18%

Volt már ez a kérdés hónapokkal ezelőtt is.

Unalmas, hogy extrém nemiséggel kapcsolatos dolgok jöttek divatba. Tudom fiataloknál divat lett már azonos neműek iránt vonzalmat érezni, kezd már nagyon-nagyon unalmassá válni.

2021. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%

Ha alapból kissé elvont az öltözködési stílusa akkor nem zavarna (pl punk és kifesti feketére akkor még illik is hozzá)

De amúgy ha rózsaszín csillám pónikat festene rá akkor is az én gyerekem lenne (mondjuk az már zavarna egy kissé, de emiatt nem tagadnám ki a családból és amúgy is kicsi ennek az esélye, hogy ilyen radikális legyen)

2021. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
67%

Attól függ hány évesen és mikor. Nekem kiskoromban max egy-egy körmöm volt csillogóssal befestve, meg ilyen áttetszővel, nyolcadikig meg szinte csak hétvégére festettem a ha körmöm. De egyébként ugyan azok a szabályok érvényesek, mint lányra, 10 éves kor előtt színésszel nem nem, 12-14 között max hétvégén lehet színes, mert suliházirend tiltja, középsuliban nem szólok bele, ha nem tiltja a házirend.


18l

2021. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Fekete színűre gondoltam, semmi rózsaszín.

17f

2021. jan. 26. 15:40
 7/27 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, lehet, hogy lemosatnám vele, de az is lehet, hogy úgy lennék vele, hogy 17 éves, és ha esetleg a többség cikinek vagy nevetségesnek tartaná, akkor az az ő problémája.
2021. jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%

Nem, tisztában vagyok a rockerség ezen formáival, mitöbb, koncertek előtt én is fetem a szemem.

26f

2021. jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%
Felőlem festhetné, ha illik a stílusához, de mivel én is punk voltam régen, az a véleményem, hogy baromi hülyén néz ki a körömlakk egy férfin.
2021. jan. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
15%
Ez a divaaaat, neeem gááááz, csinájjad csak nyugodtan, hordj bugyit is.
2021. jan. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!