Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tűrnétek felnőttként, ha...

Tűrnétek felnőttként, ha terrorizál az öcséd és a szüleid?

Figyelt kérdés
Pluszban kutatnak, áskákóldnak, nyomoznak utánad, ordibálnak veled, megaláznak. Egyébként nagyon durva dolgokra is képesek, illetve rengeteg aljas hazugságra, nekik az sem szent, ha tönkreteszik az életed. Például felfogadtak valakit, aki 2 hétig jelentett rólam nekik stb.
2021. febr. 3. 09:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Mi van, megint betört az ablak? Vagy a szomszédok figyelik minden lépésed?
2021. febr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Elköltöztem.Problem solved.
2021. febr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Gondold végig, adtál-e okot erre...pl hazudozások, lopások, drogok, szerencsejáték, stb. Lehet aggódás vagy szeretet, féltés miatt teszik.

Mindenképpen fura, csak egy teljes kép megtekintése sok mindent megmagyarázhat.

2021. febr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Igen, amig veluk laksz:(
2021. febr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Gondold végig, adtál-e okot erre...pl hazudozások, lopások, drogok, szerencsejáték, stb


NEM.


Egyébként kontroll miatt, de akkkor sem hiszem, hogy normális ez...

2021. febr. 3. 10:46
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Mit jelentett rólad a felfogadott privátdetektív? :-O :_O
2021. febr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt hasonlóban részem, még akkor, amikor általánosba jártam. Apám közölte, hogy meg fogja keresni a naplóimat és elolvassa, amíg nem vagyok otthon. A nagymamámat küldték utánam kémkedni, aki mindig beszámolt a szüleimnek róla, hogy mit látott, kivel játszottam éppen az iskolaudvaron, volt-e rajtam kabát stb. A szüleim rendszeresen nyomoztak utánam a facebookon is, aztán visszahallottam, hogy tudják kivel beszélek, milyen események érdekelnek. Gyakran a tanárok, barátaim, rokonok előtt is meghazudtoltak és képesek voltak engem rossz színben feltüntetni, hogy ők jó szülőknek tűnjenek. Gyerekként semmit nem tehettem ezellen, szorongást okozott rendesen a helyzet, mai napig iszom a viselkedésük levét. Amint egyetemre mentem és elköltöztem, már a telefont sem veszem fel nekik, ha haza is jövök inkább bevonulok a szobába, nem kommunikálok velük, ha pedig belém állnak, már nem finomkodok, sokszor sajnos a legalpáribb stílusban küldöm őket el egy melegebb éghajlatra. Lelkiismeretfurdalásom van, de sajnos be kell látni, hogy vannak emberek, akik nem értenek a szép szóból.
2021. febr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó nekem kémprogramot raktak a gépemre, ami képernyőfelvételeket csinált és mentette a meglátogatott oldalakat, meg mindem billentyűleütést...
2021. febr. 3. 12:08
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

7-es! 1. Minek mész haza? 2. Minek van lelkiismeret-furdalásod?

Kérdező: a kérdésed teljesen bizarr! Mért élsz velük? Ennyi!

2021. febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

8: miért nincs le-jelszavazva a géped egyáltalán...???


Szerintem egyébként kamu a kérdés, ill. az illetőnek valami nagy baj van a toronyban...

2021. febr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!