Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves korotokig jártatok...

Hány éves korotokig jártatok a szüleitekkel nyaralni?

Figyelt kérdés
2021. febr. 3. 16:01
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
96%

Még most is járok. Nekem nem volt olyan időszak, hogy "ciki", addig szeretnék velük nyaralni, ameddig még van rá lehetőség.


24/F

2021. febr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
97%

Most is járunk együtt, de nem csak velük megyünk, járunk külön is, ahogy ők is.

27/n

2021. febr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
97%

Bármikor elmegyek, nekem sem voltak soha cikik a szüleim. Mindig tökéletes volt a kapcsolatunk és mindig élveztem a társaságukat. Már csak édesanyám él, de tavaly is együtt szerettünk volna kettesben elmenni Lengyelországba, csak a vírus közbeszólt úgyhogy el lett halasztva. Annyi a különbség hogy már én fizetem az ő nyaralását, ezzel meghálálva neki hogy ő is nyaraltatott és élményekkel gazdagított amíg gyerek voltam.

Van párom és teljes, boldog életem, nem arról van szó hogy nem lenne kivel mennem és ezért az anyámat rángatom ide-oda. Egyszerűen vannak helyek ahová a párommal szeretnék eljutni, és vannak helyek amit édesanyámnak szeretnék megmutatni.

32N

2021. febr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
96%
Minden évben van közös nyaralás is, ahová mindenki jön a nővérem (33/N) és családja is, én is.. (30/N)
2021. febr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
90%

47%-os mindenkit lepontozott, majd írt egy privát üzenetet:

Felnőtt ember nem a szülein élősködik!! Szégyelld el magadat!!


Nos, kedves véleményét vállalni nem merő titokzatos ember. Az, hogy a családdal is elmegyek nyaralni, nem élősködés, sajnálom, ha neked ilyen rossz életed van, hogy a szüleiddel eltöltött időt élősködésnek érzed meg. Nem kívánom, de majd ha már nem lesznek, akkor fogod értékelni az eltöltött idő minőségét, és annak hiányát.


(Egyébként senki nem mondta, hogy Maldív-szigeteki nyaralásra kell gondolni, egy belföldi pár napos kirándulás/kikapcsolódás is nyaralás).

2021. febr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
91%

Mindenképpen meg szeretném osztani hogy milyen gyönyörű üzenetet kaptam S. Nikolas Nick nevű felhasználótól:

"Felnőtt ember nem a szülein élősködik!! Szégyelld el magadat!!"

Erre annyit tudok mondani hogy te meg tanulj meg értelmezni, ha már elsős-másodikos korodban kimaradt az értő olvasás.

És kérdezd meg valami okos embertől, hogy mit jelent az "élősködés" kifejezés. Na jó, nem kell kifejezetten okostól kérdezni, elég ha nálad okosabb, tehát igazából bárkitől megkérdezheted, ugyanis mindenki más tudja.

Hármas voltam.

2021. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
93%
Jól van, akkor mindenki megkapta 😂
2021. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 Metionin ***** válasza:
72%
Én sosem voltam velük, mivel sosem nyaraltunk.
2021. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
90%
Én kb 16 éves koromban voltam utoljára. Nem azért mert cikinek tartottam hanem szimplán csak így alakult. Én nem akartam nyaralni menni mert úgy voltam vele hogy inkább megyek barátokkal fesztiválra vagy velük nyaralni aztán mindig gyorsan eltelt a nyár. Most meg azért nem járok velük nyaralni mert elváltak és így a párommal együtt nem szívesen megyünk. Mármint hogyha ilyen családi nyaralás lenne akkor ugye mi szeretnénk azért ketten is lenni de anyukámat/apukámat meg nem hagynám szívesen egész napra egyedül mert ennyi erővel egyedül is mehettek volna nyaralni. Amennyire ismerem őket ha rajtuk múlna egész nap a hotelszobában ülnének. A párom szüleivel viszont volt hogy elmentünk nyaralni úgy hogy az öccse és a barátnője is jöttek, az jó volt.
2021. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
89%

Én 19 évesen nem mentem velük először, amikor kitalálták, hogy sátorozni fognak egy mindenféle közmű nélküli üres telken, ahonnan 2 szomszéddal odébb be lehet kéredzkedni a vécére. Önként vállaltam, hogy inkább locsolom odahaza a virágokat. :D

Aztán úgy alakult, hogy anyagi okokból legközelebb akkor mentek el öcsémmel nyaralni, amikor nekem már gyerekeim voltak, így fel sem merült, hogy akkor én csatlakozzak.

Ha anyagilag jobban álltunk volna akkoriban, szívesen mentem volna sokkal tovább is velük.

2021. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!