Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

15 éves koromban az apám az önkielégítésről kezdett nekem úgy beszélni ráadásul váratlanul,hogy nekem az a helyzet kellemetlen volt. Mindig is szorongtam erősen, és akkor beszélgettünk erről. majd elkezdte, hogy "te kicsiként maszturbáltál, és abban jól érezted magad,az örömet okozott. Aztán ez elmúlt" (Miért mit akar, hogy egy bizonyos kor után is előtte csináljam?!) Meg részletezte nekem, és mutatta magán, hogy "így dörzsölted a puncid" (Mintha amúgy annyi idősen nem tudnám mi az) És kérdezte, hogy most mi okoz örömet. Csak azt mondtam semmi, és szorongtam, meg nem mertem ott hagyni. Utána mondta, hogy "akkor jó lenne ha most is ezt csinálnád" Mint aki tényleg azt hiszi, hogy ha jelenleg nem tud róla, nem végzek önkielégítést. És úgy vezette fel kiskorit, mintha csak a feszült gyerekek csinálnák, nem lenne amúgy is a pszichoszexuális fejlődés része, amiben felfedezi a gyerek a testét. "ilyenkor nem kell tiltani, csak el kell terelni a figyelmét a gyereknek." Pedig amúgy van emlékem 3-4 éves koromból, mikor azzal fenyegetett, hogy elképzelhető, hogy nem lehet majd gyerekem emiatt...

Sosem volt jó kapcsolatom vele, nárcisztikus, és egész gyerekkoromban azt üzente felém, hogy nem vagyok elfogadható, beteg vagyok és én irányítottam gyerekként is családot. Tavaly óta járok terápiára, mert sosem kaptam érzelmi biztonságot a szüleimtől. Akik amúgy a bántalmazó kalcsolat ellenére jelenleg is együtt vannak. Azért teszem ki a kérdést, hogy így leírva ez a jelenet másnak is kellemetlen lett volna, vagy csak mivel nagyon nem volt biztonságom mellette sosem, éltem meg durván úgy, hogy nem tartja tiszteletben a határaimat és nem oké, ahogy erről is gondolkodik?



2021. febr. 7. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Jézus ez beteg
2021. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Már akkor szólnod kellett volna valakinek erről... Ez beteges.
2021. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyentalán nem normális dolog..
2021. febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez kurvára beteg... Az én apám is ilyen volt, hála Istennek már megdöglött. Nárcisztikus, indulatkezelési problémákkal terhelt idióta, ráadásul buta is volt, mint a segg, fogalma sem volt a világról. Egyik nap ordibált, felpofozott, elhordott minden szarnak, másnap meg jött atyáskodva turkálni a magánéletemben, hogy kivel mit csinálok, mondjam el ezt, mondjam el azt, meg hogy úgy látja, hogy nekem erre meg arra van szükségem. Rohadtul kínos volt. Főleg, amikor elkezdett tolni előre, hogy menjek "becsajozni", és elkezdte anyámmal heherészve ecsetelni, hogy hogy fogom majd halomra kúrni lábukat égnek dobó a "kislányokat", jaj de menő lesz az. Aha. Demiszexuális vagyok, nagyon mély lelki kapcsolat kell ahhoz, hogy egy nőt szexuálisan vonzónak találjak. Ezt persze sosem vették észre, és amikor lett barátnőm, hol azzal cseszegettek, hogy meddig ragadok még le ennél az egynél, meg mi minden bajuk van vele, túl fiatal, túl magas, túl kicsi a melle, nem köszön elég hangosan... Rettenetes volt, hogy állandóan az intim életemben turkáltak. Pedig én fiú vagyok. El sem tudom képzelni, mekkora megaláztatás lehet ez egy nőnek.
2021. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normàlis dolog, mennyi idős vagy? Mèg szüleiddel èlsz?
2021. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ez a szexuális zaklatást bőven kimeríti, beszélj erről a terápián és szólj valakinek a családodból
2021. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Engem kicsi koromtól vittek rengeteg terápiára, mert a kapcsolatuk helyett bennem keresték a hibát. Nagyon sok pszichológusom ajánlott pár-és családterápiát, sosem jártak. 20 évesen kezdtem életemben először ténylegesen terápiára járni, mikor már nem kellett a család változása az én lelki gyógyulásomhoz. Kicsiként azoknak a tanácsát nem fogadták meg, akik az ő változtatásukat szorgalmazták, arra a néhányra mutogattak, akik szerint ők nem felelősek. Félre is kezeltek és gyógyszereztek 13 évesen autizmussal, apa még évekkel a levétele uzán sem fogadta el, hogy nem vagyok az. 16 éves koromtól próbáltam még jobban küzdeni azért, hogy észre vegyék mire van szükségem. Akkor kezdtem egy állami pszichiáterhez járni, aki csak tele gyógyszerezett, pszichoterápia meg csak maszek itthon. Utolsó alkalommal durva áldozat hibáztatást csinált, hogy máshol még rosszabbak a körülmények, mégsem lesz "ilyen" a gyerek. Szüleim nem akarták engedni, hogy ott hagyjam. Tavaly, 20 évesen kaptam meg életemben először, a mostani terapeutámtól, amire mindig szükségem lett volna. Egyre inkább jönnek felszínre a sérelmeim, ezt a verbális szexuális zaklatásos esetet következő alakalommal elmondom neki. Igazából annyi mindenről elhizették velem, hogy normális ami nem az, hogy komolyan nem éreztem, hogy ez sok-e.

Bocsi, hogy hosszú lett, köszönöm a válaszokat!

2021. febr. 7. 19:58
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Miért lenne kötelező masztizni gyerekkorban?! Én sosem csináltam! De egyszer megvakartam ott magam mert VISZKETETT és anyám úgy nézett rám, mintha ki tudja mit csinláltam volna. Ha tudta volna, hogy 17 voltam, amikor először kipróbáltam...
2021. febr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedofíl az öreg
2021. febr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átérzem. Mikor 16 éves koromban apám megtudta, hogy elvesztettem a szüzességemet, ki akart faggatni minden részletről. Iszonyú kellemetlen volt, nagyon megalázónak éreztem, nem is válaszoltam a kérdéseire. Szerintem nárcisztikus ő is, de sose menne el pszichológushoz, hülyeségnek tartja. Te sajnos nem tudod megváltoztatni őt, max eltávolodni. Nem normális, amit csinál.
2021. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!