Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok? Jó ötlet egy...

Mit gondoltok? Jó ötlet egy ilyen tetoválás?

Figyelt kérdés
A barátnőm és az apja kapcsolata nagyon érdekes. A barátnőm anyja egy tipikus nem törődöm anyuka, évekig csalta a férjét, majd a barátnőm születése után 6 évvel elvált a férjétől. A barátnőm és az apukája 10 éven át csak leveleztek, mert azt az anyja nem vette észre. Majd mikor 18 lett végre újra találkozott az apjával. Néhány hónapra rá hozzá költözött és egyetem alatt végig ott élt, akkor vált nagyon bizalmassá a kapcsolatuk. A barátnőm egyetem alatt dolgozni kezdett, majd a diploma után elköltözött és igazából elkezdte a felnőtt életet. Az apja nagyon fontos pont az életében. Ezt mi sem mutatja jobban mint hogy 5 éve tartó kapcsolatunk alatt mindössze háromszor találkoztam az anyjával, de az apját minden héten látom, beszélünk, egymásnál vacsoráztunk (sajnos már nem lehet). Nos 1 éve az apját súlyos betegséggel diagnosztizálták, ami miatt elkezdett leromlani a fizikai állapota. Sajnos halálos és valószínű nincs sok ideje hátra sajnos. A barátnőm és az apja közös tetoválást szeretnének. Egy régi mondás amit mindig a levelei végére írt az apja, nagyjából azt jelenti hogy “a betűk táncra kelnek a kezed alatt”. Félek hogy ez nem igazán jó ötlet mert az utolsó hónapokra a szomorú és nehéz időszakra fogja emlékeztetni, és nem a sok jóra. Mi a véleményetek? 29F

2021. febr. 17. 21:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jó ötlet, ha ez nekik fontos, akkor ne ellenezd semmiképpen.
2021. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
igen
2021. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 pepi028 válasza:
92%

Tetoválás nélkül is igen nehéz lesz feldolgozni.

Én úgy gondolom, ez egy nagyon szép közös élmény még utolsó időre, és ez a tetoválás későbbiekben, egy csodaszép emlék lesz számára.

Lehet neki, meg így könnyebb lesz ezt az egészet feldolgozni.

2021. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem jó ötlet. Így azt érezheti majd hogy nem ment el, valami összeköti őket mi ugye a közös tetkó.

Viszont az is simán lehet, hogy ha magára varratja sosem fogja tudni elengedni, mert mindig eszébe fog jutni ha rápillant.

Kb. 50%-50°%.

Ebbe te ne szólj bele, bízd rá a döntést, de figyelmeztetheted azzal kapcsolatban amit ide leírtál. Vagy csak mutasd meg a kérdést.

2021. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
84%
Szerintem jó ötlet
2021. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen eset teljesen más, mint amikor egy szerettünk váratlanul elmegy. Nagyon nehéz megélni, ugyanakkor van lehetőség tudatosan megélni még a pillanatokat együtt, élményeket szerezni, megtenni olyan dolgokat, amelyek (amennyire lehet) megkönnyítik az elengedést. Ha nekik a közös tetoválás egy ilyen, szerintem jó döntés.
2021. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem tök jó ötlet,nekem tetszik 🤗

Ha ő ezt így látja jónak,akkor ne ellenezd.

Emlékeztetni fogja a kellemes emlékekre az apjával.

2021. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagyon szomorú,de az idézet nagyon szép.Jó ötlet ilyet csináltatni,de ha az édesapja már nagyon gyenge fizikailag,akkor nem hinném hogy a tetoválás jó ötlet lenne a számára,inkább csak a lány csináltassa meg,szerintem.
2021. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is nagyon szép ötlet.

A barátnőd ezzel a mondatocskával nem a rosszra fog visszaemlékezni... hanem az édesapjára akit megszeretett és bizalmas lett a kapcsolatuk.

2021. febr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen alapon minden az apjara fogja emlekeztetni, ez legalabb a szep emlekekre, a sok levelre, a kozos dolgaikra.

Meg hogy szerinted nem jo otlet... Az nem jo ha az arcodra tetovalsz egy kest vagy valami ilyesmit, de egy mely ertelmu tetovalas amire barki rakerdez es mosolyogva mondhatod hogy ez az apamra emlekeztet es elmeselheted mennyire szerettetek egymast azert kicsit mas. A tetovalas azert van hogy eszedbe jusson rola valami. (jobb esetben).

2021. febr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!